AKHİSAR ZEYTİN OSB’DEN DEPREM BÖLGESİNE 1 MİLYON TL BAĞIŞ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AKHİSAR ZEYTİN OSB’DEN DEPREM BÖLGESİNE 1 MİLYON TL BAĞIŞ

Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, Müteşebbis Başkanvekili görevinde bulunduğu Akhisar Zeytin ve Türevleri İhtisas OSB’nin, merkez üssü Kahramanmaraş olan 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki depremin yaralarını sarmak için 1 milyon TL bağışta bulunduğunu açıkladı. Başkan Dutlulu, tüm kurumları bağış yapmaya davet etti.

Akhisar Belediyesi olarak hızlı bir şekilde kriz masası oluşturduklarını ve afet bölgesine 1 ambulans, 7 kamyon, 47 personel gönderdiklerini kaydeden Akhisar Belediye Başkanı Besim Dutlulu, bugün gerçekleştirilen Akhisar Zeytin ve Zeytinyağı İhtisas OSB yönetim kurulu toplantısında depremin yaralarını hızlı bir şekilde sarmak için 1 milyon TL bağışta bulunduklarını açıkladı.

“TÜM KURUMLARI DESTEK İÇİN GÖREVE DAVET EDİYORUM”

Başkan Dutlulu, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Acımız büyük, yüreğimiz yanıyor. Ama dayanışma ile yaralarımızı hızlı bir şekilde sarmak, depremzedelerimize yardım elimizi uzatmak için seferberlik halindeyiz. Akhisar Zeytin İhtisas OSB yönetim kurulu olarak, deprem bölgesindeki halkımız için 1 milyon TL bağışta bulunduk. OSB katılımcılarının hepsine destekleri için teşekkür ediyor, şehrimizdeki tüm kurumları destek için göreve davet ediyorum.”

YARDIM KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

Akhisar Belediyesi tarafından başlatılan yardım kampanyasının da devam ettiğini belirten Başkan Dutlulu, “Aklımız, kalbimiz afet bölgesinde. Arkadaşlarımız, halkımızın deprem bölgesine ulaştırmak istediği yardımları tırlara yüklemeye devam ediyor. Dün gece 3 yardım tırımız bölgeye doğru hareket etti. Bugün 1 tırımız daha yola çıkacak. Acil ihtiyaç listesinde olan malzemeleri bağışlamak isteyen halkımız Akhisar Kapalı Spor Salonuna gelebilir. Emek veren, dayanışma gösteren tüm halkımıza yürekten teşekkür ediyorum. Yaraları hep birlikte saracağız” diye konuştu.

Art’s Magazin  Yurt

AKHİSAR ZEYTİN OSB’DEN DEPREM BÖLGESİNE 1 MİLYON TL BAĞIŞ

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!