Altıncı tırımız da depremzedelere yardım malzemeleri götürmek için yola çıktı

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve başta Hatay, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Diyarbakır, Malatya ve Şanlıurfa olmak üzere birçok ilimizde hissedilen depremlerden etkilenen vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Kulübümüz tarafından ...

featured
service

Altıncı tırımız da depremzedelere yardım gereçleri götürmek için yola çıktı

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve başta Hatay, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Diyarbakır, Malatya ve Şanlıurfa olmak üzere birçok vilayetimizde hissedilen sarsıntılardan etkilenen vatandaşlarımızın gereksinimlerini karşılamak hedefiyle Kulübümüz tarafından başlatılan Afet Bölgesi Yardım Kampanyası kapsamında toplanan yardım gereçlerini taşıyan altıncı tır da yola çıktı.

Kulübümüzün sarsıntı felaketinin akabinde başlattığı yardım kampanyasına taraftarlarımız ve vatandaşlarımız ağır iştirak gösteriyor. Fenerium’dan battaniye, kazak, atkı, bere üzere kışlık materyaller de afet bölgesine gönderiliyor. Toplanan materyaller, kulüp çalışanlarımız ve vatandaşlarımız tarafından sınıflarına nazaran farklı kısımlara alınıyor. Materyallerin sonrasında kolileme süreci yapılıyor. Kolileme süreci sona eren gereçler daha sonra tırlara yükleniyor.

Yönetim Konseyi Üyelerimiz de materyal toplama alanına gelerek çalışmalara katıldılar.

Depremin neden olduğu yaraları sarmak için Kulübümüzün Kadıköy Belediyesi ile koordineli olarak sürdürdüğü Afet Bölgesi Yardım Kampanyası için çok sayıda vatandaşımız dün akşam saatlerinden itibaren AFAD muhtaçlık listesindeki materyalleri Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Şefikbey Sokak’taki Kuzey Tribünü girişine getirerek yardımda bulunuyor.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak bir kere daha Türkiyemize başsağlığı, yaralanan vatandaşlarımıza acil şifalar, zelzele bölgelerindeki tüm arama kurtarma takımlarına güç ve kuvvet diliyoruz.

Dualarımız sizinle…

Not: Yardım kabulü stadımızda devam etmektedir. Sarsıntı bölgesine gönderilecek gereçleri stadımıza getirmek isteyen taraftarlarımız ve halkımız Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Şefikbey Sokak’taki Kuzey Tribünü girişine gelerek gereçleri görevlilerimize teslim edebilirler.

Basın Fotoğrafları

Altıncı tırımız da depremzedelere yardım malzemeleri götürmek için yola çıktı
Altıncı tırımız da depremzedelere yardım malzemeleri götürmek için yola çıktı

Altıncı tırımız da depremzedelere yardım malzemeleri götürmek için yola çıktı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!