EFELER’DE DEPREMZEDELERE YARDIM KAMPANYASI YOĞUN KATILIMLA DEVAM EDİYOR

service

EFELER’DE DEPREMZEDELERE YARDIM KAMPANYASI YOĞUN KATILIMLA DEVAM EDİYOR

Efeler Belediyesi’nin dün Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ili etkileyen iki büyük depremin ardından başlattığı yardım kampanyası, yurttaşların yoğun katılımıyla devam ediyor.  

Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 şiddetindeki depremlerin ardından Efeler Belediyesi, afetzedeler için Uğur Mumcu Parkı’nda yardım çadırı kurdu. Efeler halkının el ele verdiği yardım kampanyası ikinci günde de yurttaşların yoğun katılımı devam ediyor. Toplanan acil yardım malzemeleri, belediyenin çeşitli hizmet noktalarında kullanım alanlarına göre tasnif edilerek, deprem bölgelerine gönderilmek üzere paketleniyor. 

Belediye ekipleri, depremzedelere destek vermek isteyen fakat yardım noktalarına ulaşamayan yurttaşların yardımlarını evlerine giderek de alıyor. Afetzedelere yardımlarını ulaştırmak isteyen yurttaşların, 444 80 09 numaralı telefonu arayarak Efeler Belediyesi ekipleriyle iletişim kurabilecekleri bildirildi.

Yardım seferberliğine gösterdikleri yoğun katılım nedeniyle Efeler halkına teşekkür eden Başkan Mehmet Fatih Atay, “Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz günleri yaşıyoruz. Afetin ilk anından itibaren bunun en güzel örneklerini sergileyen sizlere çok teşekkür ederim. Yaralarımızı hep birlikte sarmaya devam edeceğiz. Depremden etkilenen tüm vatandaşlara geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Hayatını kaybedenlere başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum” diye konuştu.

Art’s Magazin  Yurt

EFELER’DE DEPREMZEDELERE YARDIM KAMPANYASI YOĞUN KATILIMLA DEVAM EDİYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!