İZMİT BELEDİYESİ ARAMA KURTARMA EKİBİ DEPREM BÖLGESİNDE

featured
service

İZMİT BELEDİYESİ ARAMA KURTARMA EKİBİ DEPREM BÖLGESİNDE

Kahramanmaraş merkezli olarak dün meydana gelen ve çevre illeri de etkileyen iki büyük depremin ardından yola çıkan İzmit Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi (İZBAK) ve İ.S.A.R, deprem bölgesine vardı. 

İZBAK 3 iş makinesi, bir 4×4 kamyonet, iş makinesi operatörleri ve TIR şoförleri; gönüllülerden oluşan İ.S.A.R ekipleri ise 2 araçla birlikte dün İzmit’ten deprem bölgesine doğru yola çıktı. Ekipler bugün sabahın erken saatlerinde bölgeye vardı. Ekipler ilk olarak bölgedeki bina enkazları üzerinde arama kurtarma faaliyetlerinde bulunacak. Devamında ise insani yardım faaliyetlerine başlayacak. 

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, sosyal medya hesapları üzerinden ekiplere çalışmalarında kolaylık diledi. Hürriyet paylaşımında, şu ifadelere yer verdi:

“İzmit Belediyesi Arama Kurtarma Ekibimiz (İZBAK) ve İ.S.A.R ekibi Hatay’a geçiyor. Deprem bölgesinde bu zorlu koşullarda büyük fedakarlık göstererek vatandaşlarımızı kurtarmak için çabalayan tüm arama kurtarma ekiplerine kolaylıklar diliyorum. Allah yardımcınız olsun.”

Art’s Magazin  Yurt

İZMİT BELEDİYESİ ARAMA KURTARMA EKİBİ DEPREM BÖLGESİNDE

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!