• İmsak 05:12
  • Güneş 06:40
  • Öğle 13:13
  • İkindi 16:47
  • Akşam 19:36
  • Yatsı 20:58
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2023 - İstanbul

MERKEZEFENDİ’NİN İLK KONVOYU DEPREMZEDELER İÇİN YOLA ÇIKTI

featured
service

MERKEZEFENDİ’NİN İLK KONVOYU DEPREMZEDELER İÇİN YOLA ÇIKTI

Merkezefendi Belediyesi tarafından Kahramanmaraş’ta meydana gelen 7,7 büyüklüğündeki depremden etkilenen yurttaşlar için başlatılan yardım kampanyasının ilk konvoyu yola çıktı.

Merkezefendi Belediyesi, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve birçok ilde can kaybı ve yıkıma neden olan depremden etkilenen yurttaşların acil ihtiyaçları için yardım kampanyası başlattı. Yurttaşlar tarafından gün boyunca belirtilen teslim noktalarına, deprem bölgesine ulaştırılması için insanı yaşam malzemeleri ulaştırıldı. Malzemelerin araçlara yüklenmesiyle birlikte, depremzedeler için ilk konvoy yola çıktı.

Yardım kampanyasına destek olan tüm Denizlililere teşekkür eden Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “Çağrımız üzerine bizlere getirdiğiniz malzemeleri ulaştırmak için Nergis Toplantı ve Düğün Salonu’ndayız. Yardım malzemelerini taşıyan ilk konvoyumuz yola çıktı. Malzemelerin hızlı ve güvenli bir şekilde deprem bölgelerine ulaşmasını, afetzedelerimizin yaralarını sarmasını diliyorum. Dayanışma gösteren herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız. Bu felaketi de hep birlikte, el ele vererek atlatacağız. Allah tüm zorda olanların yardımcısı olsun” diye konuştu.

Art’s Magazin  Yurt

MERKEZEFENDİ’NİN İLK KONVOYU DEPREMZEDELER İÇİN YOLA ÇIKTI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!