Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZYİĞİT: “DEPREMDEN ETKİLENEN VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

featured
service

MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZYİĞİT: “DEPREMDEN ETKİLENEN VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, deprem nedeniyle belediyenin hizmet binaları ve tüm tesislerinin vatandaşların hizmetine açıldığını belirterek, yeşil alanlarda çadır kurduklarını belirtti. Özyiğit, depremden etkilenen vatandaşlar için başlatılan yardım kampanyasına destek olmak isteyenlerin temel ihtiyaç malzemelerini Atatürk Kültür Merkezi’ne ulaştırabileceğini duyurdu.

Mersin Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve kenti de etkileyen 7,4 büyüklüğündeki depremin ardından açıklama yaptı. Özyiğit, şunları kaydetti:

“Deprem nedeniyle ana ve ek hizmet binamız, Atatürk Kültür Merkezimiz, Özgecan Gençlik Merkezimiz ve tüm tesislerimizi ivedilikle vatandaşlarımızın kullanımına açtık. Yeşil alanlar gibi muhtelif yerlerde vatandaşlarımız için çadır kuruyoruz. 

Depremden etkilenen yurttaşlarımız için yardım kampanyası başlattık. Vatandaşlarımız yatak, battaniye, çorap, kışlık giysi, uyku tulumu, kadın pedi, oyuncak, elektrikli ısıtıcı, bebek maması, bebek bezi, yağmurluk, sabun, tuvalet kağıdı, ıslak mendil, evcil hayvan yemi ve gıda ürünleri gibi temel ihtiyaç malzemelerini Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezimize ulaştırabilir.

Depremin olumsuz etkilerine karşı Yenişehir Belediyesi olarak tüm ekiplerimizle teyakkuz halindeyiz. Vatandaşlarımız taleplerini 444 33 54 telefon numarasını arayarak Yenişehir Halk Masamıza iletebilir.

En zor günleri dayanışmayla atlatacağız.”

 

 

 

Art’s Magazin  Gündem

MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ÖZYİĞİT: “DEPREMDEN ETKİLENEN VATANDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!