ÇEVRECİ BELEDİYELER BİRLİĞİ’NDEN YILMAZ BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET

featured
service

ÇEVRECİ BELEDİYELER BİRLİĞİ’NDEN YILMAZ BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET

Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği (EMARÇEB) ve Edremit Belediye Başkanı Selman Arslan ile birlik üyeleri, Eskişehir Büyükşehir Belediye (EBB) Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti. 

EBB Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e yönelik ziyaretler sürüyor. Bu kapsamda son olarak, EMARÇEB ve Edremit Belediye Başkanı Selman Arslan, Birlik Encümen üyeleri, Bozkurt Belediye Başkanı Birsen Çelik, Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, Alaşehir Belediye Başkanı Ahmet Öküzcüoğlu, Burhaniye Belediye Meclis Üyesi E. Oya Özakaron ile Birlik Müdürü İmam Bakır Damar da Büyükerşen’i makamında ziyaret etti.

EBB Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce’nin de yer aldığı ziyarette Başkan Selman Arslan, birliğin yaptığı çalışmalardan bahsetti. EMARÇEB’in 2008 yılında çevre dostu belediyeler tarafından kurulduğunu söyleyen Arslan, ülke genelinde doğrudan çevre alanında faaliyet gösteren ilk ve tek yerel yönetim birliği olduklarını kaydetti. Arslan, birlik üye sayısının artırılmasına yönelik ziyaretlerin ve çalışmaların da sürdüğünü sözlerine ekledi.

Büyükerşen de Arslan ve beraberindeki heyete ziyaretleri nedeniyle teşekkür ederek, Büyükşehir Belediyesi’nin çevreci çalışmaları ve bu konuda yürütülen projelere değindi. Büyükerşen, yerel yönetimler arasında bilgi paylaşımı ve birlikte hareket etmenin önemine dikkat çekerek, çevre konusunun en öncelikli konular arasında geldiğini vurguladı.

Art’s Magazin  Yurt

ÇEVRECİ BELEDİYELER BİRLİĞİ’NDEN YILMAZ BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!