EBB ŞEHİR TİYATROLARI’NA 3 ÖDÜL

featured
service

EBB ŞEHİR TİYATROLARI’NA 3 ÖDÜL

Bu yıl üçüncü kez düzenlenen ‘Eskişehir Başarı Ödülleri’ final töreninde, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi (EBB) Şehir Tiyatroları, halk oylaması ile belirlenen ‘En İyi Oyun’, ‘Yılın Kadın Tiyatro Sanatçısı’ ve ‘Yılın Erkek Tiyatro Sanatçısı’ ödüllerini almaya değer görüldü.

Network Türkiye oluşumunun Ahmet Can Akdemir koordinatörlüğünde düzenlediği, Eskişehir’de iş dünyasının yanı sıra tüm sosyal, siyasal, bürokratik çevreleri kapsayan ve internet üzerinden halk oylaması ile değerlendirilen ödül töreni, geçen hafta sonu Eskişehir’de yapıldı. Organizasyonda 600 farklı kişi ve kurum aday gösterilerek, 53 kategoride ödüller sahipleri ile buluşturuldu.

Sanat ödülleri kapsamında Şehir Tiyatroları’nın oyuncuları aday gösterilirken, ‘Yılın Kadın Tiyatro Sanatçısı Ödülü’nü Özlem Akdoğan, ‘Yılın Erkek Tiyatro Sanatçısı Ödülü’nü Sermet Yeşil, ‘Yılın Tiyatro Oyunu Ödülü’nü ise Şehir Tiyatroları’nın yeni sezon oyunu olan ‘Yaşasın Demokrasi’ kazandı. Sunuculuk görevini Soner Yüksel ve ünlü aktris Wilma Elles’in üstlendiği gecede, Şehir Tiyatrosu sanatçıları ödüllerini alırken kısa birer konuşma yaparak Eskişehir halkına teşekkürlerini dile getirdi.

Gece, ödül teslim törenin ardından pop müzik sanatçısı Burak Kut konseri ve çeşitli sahne şovları ile sonlandı. 

Art’s Magazin  Yurt

EBB ŞEHİR TİYATROLARI’NA 3 ÖDÜL

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!