Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ESKİ EKİPLERİNDEN AFET BÖLGESİNDE YOĞUN MESAİ

featured
service

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ESKİ EKİPLERİNDEN AFET BÖLGESİNDE YOĞUN MESAİ

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ESKİ Genel Müdürlüğü ekipleri, deprem felaketi nedeniyle altyapısı büyük hasar gören Kahramanmaraş, Hatay, Malatya ve Adıyaman başta olmak üzere afet bölgesindeki illerde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ESKİ) ekipleri Kahramanmaraş, Hatay, Malatya ve Adıyaman başta olmak üzere kent merkezleri ve kırsal alanlarda depremzedelerin suya erişimini sağlamak ve kanalizasyon altyapısını onarmak için yoğun çalışma yürütüyor.

Arama kurtarma çalışmaları, seyyar tuvaletlerin kurulumu ve altyapısı, ısı yalıtımlı çadırların kurulumu gibi birçok çalışmada da aktif görev alan ESKİ ekipleri, deprem bölgesinin altyapısını ayağa kaldırmak üzere tüm imkanlarını seferber ediyor.

Yeni hat yapımı, bakım onarım çalışmaları ile başta çadırkentler, konteynerkentler, sahra hastanelerini suya kavuşturmak üzere yoğun mesai yapan ekipler, tankerlerle de vatandaşlara temiz su ulaştırıyor.

Malatya’da çalışma yapan ekipleri ziyaret eden CHP Genel Başkan Yardımcısı Malatya Milletvekili Veli Ağbaba da verilen büyük destek dolayısıyla Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve ESKİ Genel Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

Ekipler ayrıca, Hatay Samandağ konteynerkentte şebeke suyunu içilebilir hale getirecek hidrofor sistemi ve arıtma sistemleri bağlantılarını da yaparak yeni çözümler üretmeye devam ediyor.

Art’s Magazin  Yurt

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ESKİ EKİPLERİNDEN AFET BÖLGESİNDE YOĞUN MESAİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!