ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN YARIYIL TATİLİNDE ÇOCUKLARA DESTEK

featured
service

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN YARIYIL TATİLİNDE ÇOCUKLARA DESTEK

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Sanat Meslek Eğitim Kursları (ESMEK) tarafından, ekonomik olarak zorlanan ailelerin çocuklarına yönelik olarak 2022-2023 eğitim öğretim yılının başında yaşama geçirilen ücretsiz saç kesimi projesi, yarıyıl tatilinde de devam edecek.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi (EBB), ekonomik anlamda zor günlerden geçen yurttaşlara destek vermek amacıyla çalışmalarını yürütüyor. Bu kapsamda ESMEK merkezlerinin bulunduğu ilçelerde süren ücretsiz saç kesimi hizmeti, yarıyıl tatilinde de devam edecek. Eğitim-öğretim yılının ikinci yarısı öncesi çocuklara yönelik yapılacak ücretsiz saç kesimi, EBB Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’nda görevli uzman personeli tarafından yapılacak. Beylikova’da yarın başlayacak proje, 3 Şubat’ta merkez 71 Evler ESMEK Eğitim Merkezi ile tamamlanacak.

EBB yetkilileri, ekonomik olarak zorlanan ailelere destek amacıyla yapılan çalışmaya ilişkin, “Yaş sınırı olmaksızın lise son sınıfa kadar tüm çocuklar projeden faydalanabilir. Amacımız, çocuklarımızın mutlu bir şekilde yeni eğitim yılının ikinci yarısına hazırlanmasıdır. Başarı onlardan, desteklemek bizden” açıklamasını yaptı.

Art’s Magazin  Yurt

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NDEN YARIYIL TATİLİNDE ÇOCUKLARA DESTEK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!