ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR’DEN EBEVEYN VE ÇOCUK OYUNLARI

featured
service

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR’DEN EBEVEYN VE ÇOCUK OYUNLARI

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen “Ebeveyn ve Çocuk Oyunları Etkinliği” birbirinden renkli, eğlenceli spor oyunları ve gezi etkinliği ile 21-22 Ocak 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nın düzenleyeceği “Ebeveyn ve Çocuk Oyunları Etkinliği”, 8-12 yaş çocuklarla ebeveynlerine unutamayacakları iki gün yaşatacak. Tepebaşı Belediyesi’nin de desteklediği etkinlik, 21-22 Ocak 2023 tarihlerinde Tepebaşı Belediyesi Yunus Emre Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilecek.

Ücretsiz olarak yapılacak etkinliklerin ilk günü olan 21 Ocak Cumartesi günü Dans, Halat Çekme Yarışı, Çuval Yarışı, Sandalye Kapmaca, Survivor Parkuru oyunları oynanacak. 22 Ocak Pazar günü ise ilk gün etkinliklere katılan tüm çocuklar ve ebeveynleri için Sazova Bilim Kültür ve Sanat Parkı’ndaki Eti Su Altı Dünyası, Bilim Deney Merkezi ve Sabancı Uzay Evi’ne gezi düzenlenecek.

Kontenjanla sınırlı etkinliğe katılım için başvurular, 14-19 Ocak 2023 tarihleri arasında www.eskisehir.bel.tr/sporkayit adresinden yapılabilecek.

 

 

 

 

 

Art’s Magazin  Yurt

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR’DEN EBEVEYN VE ÇOCUK OYUNLARI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!