ESKİŞEHİR’DE YETİŞKİN SPOR EĞİTİMLERİ İÇİN KAYITLAR BAŞLIYOR

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ESKİŞEHİR’DE YETİŞKİN SPOR EĞİTİMLERİ İÇİN KAYITLAR BAŞLIYOR

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nin (EBB), ‘Kış Dönemi Yetişkin Spor Eğitimleri’ için kayıtlar, 23-28 Ocak günlerinde alınacak. Üç ayrı merkezde verilecek eğitimlere, 18 yaş ve üzeri yurttaşlar katılabilecek.

Büyükşehir Belediyesi’nin 18 yaş ve üzeri yurttaşların spor yapabilmesi amacıyla düzenlediği kış dönemi yetişkin spor eğitimleri için geri sayım başladı. 23-28 Ocak 2023 tarihleri arasında çevrimiçi ve yüz yüze alınacak kayıtlar sonrası EBB Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nın üç ayrı spor merkezinde eğitimler düzenlenecek. Ücretsiz verilecek aerobik, fitness ve pilates eğitimleri, Büyükşehir Belediyesi’nin uzman spor antrenörleri eşliğinde gerçekleşecek. 

Kış dönemi yetişkin spor eğitimleri hakkında yurttaşlar Gültepe Mahallesi’ndeki Büyükşehir Belediyesi Spor Merkezi’nin 0 222 502 23 91, Şirintepe Spor Merkezi’nin 0 222 335 95 07, Sütlüce Mahallesi’nde bulunan Şehit Tarkan Karaca Spor Merkezi’nin 0222 502 89 76, Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’nın 0222 335 08 00 numaralı telefonundan yetkililere ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilecek. 

Sınırlı kontenjana sahip eğitimlere çevrim içi başvurular ise ‘www.eskisehir.bel.tr/sporkayit’ adresinden yapılacak.

Art’s Magazin  Yurt

ESKİŞEHİR’DE YETİŞKİN SPOR EĞİTİMLERİ İÇİN KAYITLAR BAŞLIYOR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!