KOMŞU KENTLERİN VEKİLLERİNDEN YILMAZ BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KOMŞU KENTLERİN VEKİLLERİNDEN YILMAZ BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal ve CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e yönelik nezaket ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda ilk olarak CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal ve beraberindekiler, Başkan Büyükerşen’i makamında ziyaret etti.

Milletvekili Köksal ve Büyükerşen, iki komşu kentin ortak sorunları ve çözüm önerileri hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ziyaretler kapsamında CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap da Başkan Büyükerşen ile makamında bir araya geldi. Misafirperverliği dolayısıyla Başkan Büyükerşen’e teşekkür eden Milletvekili Kasap, Başkan Büyükerşen’in belediyecilik çalışmalarında ülkeye örnek olduğunu belirtti. Başkan Büyükerşen de nazik ziyareti için Milletvekili Kasap’a teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Komşu kentlerin ortak sorunları ve ortak çözüm önerileri konusunda karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaretler, çektirilen fotoğraflar ile sona erdi.

Art’s Magazin  Yurt

KOMŞU KENTLERİN VEKİLLERİNDEN YILMAZ BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!