LİSELİ GENÇLERDEN EBB GENEL SEKRETERİ ÜNLÜCE’YE TEŞEKKÜR PLAKETİ

featured
service

LİSELİ GENÇLERDEN EBB GENEL SEKRETERİ ÜNLÜCE’YE TEŞEKKÜR PLAKETİ

Eskişehir Fatih Fen Lisesi Mun Kulübü (Model Birleşmiş Milletler) öğrencileri ‘EFFLMUN 22’ konferansına sunduğu katkı nedeniyle Eskişehir Büyükşehir Belediyesi (EBB) Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce’ye teşekkür plaketi takdim etti. 

EBB Genel Sekreteri Ünlüce, Eskişehir Fatih Fen Lisesi Mun Kulübü öğrencileri ve danışman öğretmeni Reyhan Bilgili’yi ağırladı. Anadolu Üniversitesi Yunus Emre Kampüsü Öğrenci Merkezi Salon 2016’da gerçekleştirilen ‘EFFLMUN 22’’ ile ilgili bilgi veren öğrenciler, Ünlüce’ye etkinliğe verdiği destek nedeniyle teşekkür etti.

Reyhan Bilgili, üç gün boyunca 12 oturumun yapıldığı konferansta, il içi lise seviyesindeki 13 farklı okuldan öğrenciler ve danışman öğretmenleriyle birlikte 350 katılımcının yer aldığını aktardı. Ünlüce de Bilgili ve öğrencileri etkinlik için gösterdikleri çaba nedeniyle kutlayarak, eğitime ve bilime olan desteklerinin her zaman süreceğini kaydetti.

Ziyaretin sonunda Bilgili ve Fatih Fen Lisesi öğrencileri, etkinliğe sunduğu destek nedeniyle Genel Sekreter Ünlüce’ye teşekkür plaketi takdim etti. Ziyaret, çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Art’s Magazin  Yurt

LİSELİ GENÇLERDEN EBB GENEL SEKRETERİ ÜNLÜCE’YE TEŞEKKÜR PLAKETİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!