Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

ODUNPAZARI BELEDİYESİ ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

featured
service

ODUNPAZARI BELEDİYESİ ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

Odunpazarı Belediyesi 2023 yılı Şubat ayı Olağan Meclis Toplantısı 3’üncü birleşim 1’inci oturumu, Kazım Kurt başkanlığında Belediye Meclis Salonu’nda yapıldı. Başkan Kurt toplantıda, belediye bünyesinde bir tekstil atölyesi kurulduğunu duyurdu. 

Meclis toplantısında 11 gündem maddesi görüşüldü. Görüşülen gündem maddelerinden ‘Kayıp ve Buluntu Eşya Uygulama Yönetmelik Taslağı’ ile ilgili komisyon raporu oybirliği ile kabul edildi. Geri kalan 10 gündem maddesi ise ilgili komisyonlara gönderildi.

TEKSTİL ATÖLYESİ KURULDU 

Gündem maddelerine geçilmeden önce Başkan Kurt, Odunpazarı Belediyesi’nin tekstil atölyesi kurduğunu duyurdu. Meclis üyelerine, bu atölyede üretilen ürünleri gösteren Kurt, tekstil atölyesinde hem belediye personelinin giysilerini hem de belediyenin ihtiyacı olan diğer materyallerin üretilmeye başlandığını söyledi. Kurt, “Bundan sonra iş elbiselerini kendimiz üreteceğiz. En çok ihtiyacımız olan bayrağın da üretimine başladık. Çalışan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

Toplantıda, meclis üyelerine atölyede üretilen mendil ve fularlar hediye edildi. Odunpazarı Belediyesi’nin bir sonraki meclis toplantısının 6 Şubat 2023 Pazartesi günü saat 17.00’de yapılmasına karar verildi.

 

 

Art’s Magazin  Yurt

ODUNPAZARI BELEDİYESİ ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTISI YAPILDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!