SÖMESTİRDE 2 BİN 700 TEPEBAŞILI ÇOCUK TİYATROYLA BULUŞTU 

featured
service

SÖMESTİRDE 2 BİN 700 TEPEBAŞILI ÇOCUK TİYATROYLA BULUŞTU 

Tepebaşı Belediyesi’nin çocuklar için sömestir hediyesi olarak düzenlediği ‘Şirinler 2-Şirin Baba Nerde’ ve ‘3 Haylaz Masalları’ adlı tiyatro oyunlarını 2 bin 700 çocuk izledi.

Yıl boyunca çocuklar için çeşitli etkinlikler düzenleyen Tepebaşı Belediyesi, sömestir tatilinde de çocukları ücretsiz tiyatro gösterimleri ile buluşturdu. Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde sahnelenen ‘Şirinler 2-Şirin Baba Nerde’ ve ‘3 Haylaz Masalları’ adlı oyunlara, Eskişehirli çocuklar ilgi gösterdi. Üç gün boyunca altı seans halinde sahnelenen oyunları, toplam 2 bin 700 çocuk izledi. 

Başkan Ahmet Ataç da gösterimlerin ilk gününde sahnelenen ‘Şirinler 2-Şirin Baba Nerde’ adlı oyunu çocuklarla birlikte izledi. Çocukların eğlencesine ortak olan Başkan Ataç, şunları söyledi:

“Çocuklarımızın sömestir tatillerini, Tepebaşı’nda sahnelenen hem eğlenceli hem de öğretici tiyatro oyunlarıyla geçirmelerinden büyük bir memnuniyet duyuyorum. Tepebaşı Belediyesi, çocuklar için her zaman en güzelini hazırlamaya ve sunmaya devam edecek. Çocuklarımız da Tepebaşı’nda neşeli ve güzel zamanlar geçirmenin tadını çıkartacak. Çocuklarımızla birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum, nice böyle güzel etkinliklerde buluşmak üzere diyorum.”

Art’s Magazin  Yurt

SÖMESTİRDE 2 BİN 700 TEPEBAŞILI ÇOCUK TİYATROYLA BULUŞTU 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!