Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

TBMM ÇOCUK HAKLARI KOMİSYONU’NDAN YILMAZ BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET 

featured
service

TBMM ÇOCUK HAKLARI KOMİSYONU’NDAN YILMAZ BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET 

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Çocuk Hakları Alt Komisyonu, Eskişehir Büyükşehir Belediye (EBB) Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti.

TBMM İnsan Hakları İnceleme Komisyonu Çocuk Hakları Alt Komisyonu Eskişehir programı kapsamında EBB’nin konuğu oldu. Başkan Büyükerşen, Çocuk Hakları Alt Komisyonu Başkanı Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ile komisyon üyelerini makamında ağırladı. Genel Sekreter Ayşe Ünlüce’nin de yer aldığı ziyarette, EBB Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Hale Kargın, komisyona Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı çalışmalar hakkında sunum yaptı. Ziyarette konuklara EBB’nin çalışmalarını anlatan bir de video gösterildi.

Eskişehir’e yaptıkları ziyaretle çocuk hakları konusunda yapılan çalışmaları yerinde gördüklerini belirten Başkan Sezer Katırcıoğlu, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’ni ve Başkan Büyükerşen’i çocuk dostu çalışmaları nedeniyle tebrik ederek, misafirperverliği dolayısıyla teşekkür etti. Komisyon üyesi Milletvekili Mahmut Tanal da Eskişehir’in Başkan Büyükerşen ile bir Avrupa şehrine dönüştüğünü dile getirerek, çocuk dostu projelerin başarılı belediyecilik çalışmalarının en önemli parçalardan biri olduğunu kaydetti. 

Büyükerşen ise Komisyon Başkanı Radiye Sezer Katırcıoğlu ve komisyon üyelerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret, çektirilen fotoğraf ile sona erdi.

 

 

Art’s Magazin  Yurt

TBMM ÇOCUK HAKLARI KOMİSYONU’NDAN YILMAZ BÜYÜKERŞEN’E ZİYARET 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!