TEPEBAŞI BELEDİYESİ, DEPREMZEDE MİSAFİRLERİ İÇİN KAHVALTI PROGRAMI DÜZENLEDİ

featured
service

TEPEBAŞI BELEDİYESİ, DEPREMZEDE MİSAFİRLERİ İÇİN KAHVALTI PROGRAMI DÜZENLEDİ

Tepebaşı Belediyesi’nin Melih Savaş Yaşam Köyü’nde ve Modernity Hotel’de misafir ettiği depremzede yurttaşlar kahvaltı programında bir araya geldi.

Melih Savaş Yaşam Köyü’nün kapılarını depremzedelere açan Tepebaşı Belediyesi, aynı zamanda Modernity Hotel’de de konuk ettiği yurttaşlar için kahvaltı programı düzenledi. Buluşmaya, CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü’nün yanı sıra Tepebaşı Belediye Başkan yardımcıları ve belediye meclisi üyeleri ile hemşeri derneklerinin temsilcileri katıldı.

Depremde yaşamını yitiren yurttaşlar ve Çanakkale şehitleri için okunan duaların ardından Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Fikriye Güven Zaptiye, “Şehrimize, gönlümüze hoş geldiniz. Sizlere Ahmet Başkan’ımızın sevgilerini iletiyorum. Belediye olarak ilk günden beri elimizden gelen tüm desteği vermeye çalışıyoruz. Birlik ve beraberlik ile her şeyin üstesinden geleceğimize inanıyorum” dedi.

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer de şunları söyledi:

“Aslında biz, sizleri daha güzel koşullarda şehrimizde ağırlamak isterdik. Ama böyle nasip oldu. Geçmiş olsun diliyoruz. Sizlerin ailelerinizden, yakınlarınızdan, komşularınızdan kayıplarınız var, başınız sağ olsun diyorum. Ahmet Başkan’a da bu güzel dayanışma örneği için teşekkür ediyorum. Sizlerin derdine koşturmak, bizim görevimizdir, boynumuzun borcudur. Bundan sonraki süreçte belediyemiz ve milletvekillerimiz ile sizin tüm sıkıntılarınızda yanınızdayız. Bu bilinçle hareket ediyoruz.”

CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü ise “Yaşadığınız acıya tanıklık ettik. İlk gün derhal bölgeye hareket ettik, sonrasında yaşanan depremleri de sizlerle birlikte yaşadık. Bizim şehrimiz Eskişehir, sizlerin de bildiği gibi son derece konuksever bir merkezdir. Biz, sizleri daha iyi vesileler ile ağırlamak isterdik, ne yazık ki koşullar bunu gerektirdi. Biz, tüm gücümüz ile yanınızdayız, yaraların sarılması için de elimizden geleni yapacağız. Her türlü destek ve yardıma hazırız” diye konuştu.

Art’s Magazin  Yurt

TEPEBAŞI BELEDİYESİ, DEPREMZEDE MİSAFİRLERİ İÇİN KAHVALTI PROGRAMI DÜZENLEDİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!