TEPEBAŞI BELEDİYESİ PERSONELİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ 

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TEPEBAŞI BELEDİYESİ PERSONELİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ 

Tepebaşı Belediyesi personeli Ramazan ayı dolayısıyla düzenlenen iftarda bir araya geldi. Etkinlikte personele seslenen Tepebaşı Belediyesi Başkanı Ahmet Ataç, “Biz kadını erkeği, genci yaşlısı büyük bir aileyiz. Bundan sonra da daha güzel günler göreceğiz” dedi.

Tepebaşı Belediyesi personeli her yıl düzenlenen geleneksel iftar etkinliğinde bir araya geldi. Tepebaşı Davet Salonu’ndaki etkinliğe; Tepebaşı Belediye Başkanı Ataç’ın yanı sıra CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, CHP Tepebaşı İlçe Başkanı Atilay Dalgıç, Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri ile çok sayıda personel ve aileleri katıldı.

Etkinlikte söz alan Başkan Ataç, Tepebaşı’nda Ramazan ayının ayrı bir önem taşıdığını belirterek, şunları söyledi:

“DAHA DA GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ”

“Hepimizin Ramazan ayı hayırlı olsun. Tepebaşı Belediyesi Ramazan iftarları konusunda inanın Türkiye’deki uzman belediyelerden biri. 2010’dan pandemi öncesi döneme kadar çok geniş katılımlı iftarlar düzenledik. 10 senelik dönemde yaklaşık 660 bin insanımız, iftar soframıza oturdu. Neredeyse Eskişehir nüfusuna yakın bir rakam. Bu hizmette tüm çalışanlarımızın katkısı var. Özellikle sokak iftarları çok değerli. Komşuları, mahalle sakinlerini bir araya getiriyoruz. İftar sofrasının ahengi hiçbir şeye benzemez. Gerek dini ritüelleri, duygusu gerekse sosyal açıdan faydaları, ruhu bambaşkadır. Bu sofraları kurduğumuz için çok mutluyuz. Umuyorum ki ardından da bayramı ve bayram gibi günleri karşılayacağız. Ülkemizi iyiliklerin beklediğini temenni ediyorum. Tepebaşı Belediye’mizin başarısı için en iyisini yapmaya devam edeceğiz. Buna inancım sonsuz. Biz kadını erkeği, genci yaşlısı büyük bir aileyiz. Bundan sonra da daha güzel günler göreceğiz.”

 

Art’s Magazin  Yurt

TEPEBAŞI BELEDİYESİ PERSONELİ İFTARDA BİR ARAYA GELDİ 

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!