Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

Tepebaşı Belediyesi’nin ‘Küreseliz Projesi’nde Otel Denetimleri Başladı

featured
service

Tepebaşı Belediyesinin küreseliz Projesinde Otel Denetimleri Başladı

Tepebaşı Belediyesi’nin ‘Küreseliz Projesi’nde Otel Denetimleri Başladı

 

Tepebaşı Belediyesi’nin yaşama geçirdiği ‘Küreseliz Sürdürülebilir İşletmeler Projesi’nin turizm sektörü ve otellerden oluşan ilk etabında, katılımcı otellerin denetimlerine başlandı.

İşletmelerin faaliyetlerinde daha sürdürülebilir olmalarını amaçlayan proje kapsamında, ilk olarak oteller ele alındı. Projeye dahil olan otellerin sürdürülebilirlik yolculuklarında, politikalarını ve yönetim planlarını iş stratejilerine, işletme süreçlerine ve kalite standartlarına entegre etmesi bekleniyor. Otellerin; çevre yönetimi, satın alma-pazarlama, yönetim-kurumsal kapasite ve sosyal sorumluluk olmak üzere dört başlıkta geliştirilen kriterlere uyum sağlaması amaçlanıyor. 

DENETİMLER BAŞLADI

Projede katılımcı oteller için denetleme aşamasına geçildi. Dört otelde yapılan denetimlerde kriterlere uyum sağlama sürecine giren oteller için Değerleme Kurulu oluşturuldu. Turizm odaklı Sivil Toplum Kuruluşları (STK), Eskişehir Ticaret Odası (ETO), üniversitelerin ilgili bölümleri ve Tepebaşı Belediyesi’nden uzmanların yer aldığı kurul, otellerin sürdürülebilirlik faaliyetlerine uyumlarını denetliyor. Bu kapsamda Denetleme Kurulu; Dedepark Hotel, Hilton Garden Inn Eskisehir, Omm Inn Hotel ve Tasigo Eskişehir Otel’de incelemelerde bulundu. 

 

 

Art’s Magazin | Yerel

Tepebaşı Belediyesi’nin ‘Küreseliz Projesi'nde Otel Denetimleri Başladı
Tepebaşı Belediyesi’nin ‘Küreseliz Projesi’nde Otel Denetimleri Başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!