TEPEBAŞI BELEDİYESİ’NİN MOBİL DİŞ KLİNİĞİ, 641 DEPREMZEDEYE HİZMET VERDİ

featured
service

TEPEBAŞI BELEDİYESİ’NİN MOBİL DİŞ KLİNİĞİ, 641 DEPREMZEDEYE HİZMET VERDİ

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi’nin öncülüğünde deprem bölgesine gönderilen Mobil Diş Kliniği aracı, depremzede vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor. Bu kapsamda çok sayıda depremzede vatandaşın diş muayenesini bizzat yapıp Eskişehir’e dönen Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, “Deprem bölgesinde diş sağlığı gereksinimlerinin karşılanması çok önemliydi. Vatandaşlarımıza böyle güzel çalışma ile yardım eli uzattığımız için mutluyuz” dedi.

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi, Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depremlerinin ardından bölgeye yardım eli uzatmaya devam ediyor.

Son olarak Tepebaşı Belediyesi öncülüğünde Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Türk Dişhekimleri Birliği, Eskişehir Diş Hekimleri Odası ve Diş Malzemeleri Sanayicileri ve İşadamları Derneği (DİŞSİAD) iş birliğinde hazırlanan Mobil Diş Kliniği aracı, diş tedavisi için gerekli olan ekipmanlar ile birlikte Hatay’ın Samandağ ilçesine gönderildi. Aynı zamanda bir diş hekimi olan  Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç da araç ile birlikte Hatay’a gitti. Devlet Hastanesi bahçesine konumlandırılan Mobil Diş Kliniği’nde depremzede vatandaşları muayene eden Başkan Ataç, Hataylılar’a Eskişehirliler’in sevgi ve selamlarını iletti. 

“VATANDAŞLARIMIZIN YANINDA OLMAK ÇOK ÖNEMLİ”

Başkan Ataç, hayata geçirdikleri Mobil Diş Kliniği ile ilgili şunları söyledi:

“Yoğun bir çalışma ile otobüsümüzü diş kliniği haline getirdik ve aracımız ile Samandağ’da hizmet vermeye başladık. Bir diş hekimi olarak, ağız ve diş sağlığı konusunun önemini çok iyi biliyorum. Depremzedelerimizin bu konudaki ihtiyaçlarının karşılanması adına hizmet verilmesi çok değerli. Hem çocuklarımız hem de yetişkinlerimiz için hizmet sunan Mobil Diş Kliniğimizde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Aracımızda sağlanan muayene ve tedavi hizmetine yoğun bir talep var. İnsanlarımızın birikmiş sıkıntıları var, kliniğimiz ile talepleri karşılamaya gayret ediyoruz, 4 Mart’ta hizmete başlayarak 641 depremzede vatandaşımızın muayene ve tedavisini ücretsiz gerçekleştirdik. İnsanlarımızın ihtiyaçları karşılanana kadar otobüsümüz hizmet vermeye devam edecek. Bu projeye katkı sağlayan kuruluşlara ve buraya gelerek vatandaşlarımıza destek olacak Türkiye’nin her yerinden diş hekimlerimize teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın yanında olmak çok önemli. İnsanlarımız daha mutlu olsun diye çalışmaya devam edeceğiz.” 

Başkan Ataç, Mobil Diş Kliniği’nin ihtiyaç duyulan bölgelerde hizmet vermeyi sürdüreceğini belirtti.

Art’s Magazin  Yurt

TEPEBAŞI BELEDİYESİ’NİN MOBİL DİŞ KLİNİĞİ, 641 DEPREMZEDEYE HİZMET VERDİ

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!