TEPEBAŞI BELEDİYESİ’NİN GIDA DESTEĞİ 12 BİN 540 ÖĞRENCİYE ULAŞTI

featured
service

TEPEBAŞI BELEDİYESİ’NİN GIDA DESTEĞİ 12 BİN 540 ÖĞRENCİYE ULAŞTI

Tepebaşı Belediyesi’nin ilkokul öğrencileri için başlattığı beslenme desteği 32 okulda 12 bin 540 öğrenciye ulaştı. Belediye Başkanı Ahmet Ataç, “Tepebaşı Belediyesi olarak tüm imkanlarımız ile çocuklarımız ve halkımız için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Tepebaşı Belediyesi ağırlaşan ekonomik şartlarda vatandaşlar için destek niteliğinde çalışmalar gerçekleştirmeyi sürdürüyor.

İlkokul öğrencisi çocuklar için hayata geçirilen beslenme desteği projesi ile belediye ekipleri tarafından özenle hazırlanan öğünler, yine belediye çalışanları tarafından öğrencilere beslenme olarak ikram ediliyor. Proje kapsamında bugüne kadar 32 okulda 12 bin 540 öğrenciye ücretsiz beslenme desteği ulaştırıldı. 

BAŞKAN ATAÇ: “HALKIMIZ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, projeyle ilgili olarak şunları söyledi:

“Tepebaşı Belediyesi olarak kentimize tüm gücümüzle katkı vermeye devam ediyoruz. Ne yazık ki enflasyon, ağırlaşan hayat şartları, giderek derinleşen ekonomik kriz tüm toplumumuzu derinden etkiliyor. Alım gücümüz her geçen gün daha da azalıyor. Çocuk okutan anne ve babalarımızın da çektiği zorlukları çok iyi biliyoruz. Bu hassasiyet ile hayata geçirdiğimiz ilkokul öğrencilerimize beslenme desteği çalışmamız, kentimizin tamamından büyük beğeni topladı. Kısa sürede 32 okulda 12 bin 540 yavrumuza öğünlerini ulaştırdık. Çocuklarımızın yeterli ve sağlıklı şekilde beslenebilmeleri gerçekten çok önemli. Yaptığımız işin ne kadar kıymetli olduğunu en iyi Eskişehirli anne ve babalar biliyor. Çalışmamız ile evlatlarımıza öğünlerini ulaştırmaya devam edeceğiz. Bu darboğaz günleri dayanışma ve yardımlaşma ruhumuz ile aşacağız. Tepebaşı Belediyesi olarak tüm imkanlarımız ile çocuklarımız ve halkımız için çalışmaya devam edeceğiz.” 

 

 

Art’s Magazin  Yurt

TEPEBAŞI BELEDİYESİ’NİN GIDA DESTEĞİ 12 BİN 540 ÖĞRENCİYE ULAŞTI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!