TEPEBAŞI İKLİM SÖZCÜLERİ, 34 YENİ GÖNÜLLÜSÜYLE EĞİTİMLERE DEVAM EDİYOR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TEPEBAŞI İKLİM SÖZCÜLERİ, 34 YENİ GÖNÜLLÜSÜYLE EĞİTİMLERE DEVAM EDİYOR

Tepebaşı Belediyesi tarafından iklim değişikliği konusunda farkındalık oluşturmak için yürütülen Tepebaşı İklim Sözcüleri programında iklim akademi çalışmaları devam ediyor. Programa katılan 34 yeni iklim sözcüsü de çevrim içi olarak yürütülen dört eğitime katıldı. 

Tepebaşı Belediyesi, iklim değişikliğine dikkat çekmek ve bu konuda farkındalık oluşturmak amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bilinçli bir Tepebaşı inşa etmek için başlatılan Tepebaşı İklim Sözcüleri programı da gönüllüler ile birlikte iklim akademi eğitimlerine devam ediyor. ‘Afet Sonrası Psikososyal Eğitim’, ‘Ekolojik Okuryazarlık’, ‘İklim Değişikliği Nedir’, ‘İklim Değişikliği – Afet Yönetimi’ adlı dört eğitimde, uzmanlar gönüllülere bilgi aktardı. 

Tepebaşı İklim Sözcüleri programına katılan gönüllüler, mayıs ayı sonuna kadar devam edecek iklim akademi eğitimlerinin ardından yüz yüze atölye çalışmalarına da katılacak. Program hakkında bilgi almak isteyenler, 0 (222) 211 40 00 – 3353 numaralı telefonlardan İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü yetkililerine ulaşabilecek. 

 

 

Art’s Magazin  Yurt

TEPEBAŞI İKLİM SÖZCÜLERİ, 34 YENİ GÖNÜLLÜSÜYLE EĞİTİMLERE DEVAM EDİYOR

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!