TEPEBAŞILI ÖĞRENCİLER ‘ŞİRİNLER 2’ OYUNUNU BAŞKAN ATAÇ’LA İZLEDİ 

featured
service

TEPEBAŞILI ÖĞRENCİLER ‘ŞİRİNLER 2’ OYUNUNU BAŞKAN ATAÇ’LA İZLEDİ 

Tepebaşı Belediyesi’nin çocuklar için sömestir hediyesi olarak düzenlediği çocuk oyunları, ‘Şirinler 2-Şirin Baba Nerde’ adlı oyun ile başladı. Başkan Ahmet Ataç da oyunu, çocuklarla beraber izledi. 

Yıl boyunca çocuklar için çeşitli etkinlikler düzenleyen Tepebaşı Belediyesi, sömestir tatilinde de çocukları ücretsiz tiyatro gösterimleri ile buluşturuyor. Üç gün sürecek tiyatro gösterimlerinin ilki ‘Şirinler 2-Şirin Baba Nerde’ adlı çocuk oyunu ile başladı. Ataç da çocuklarla birlikte sahnelenen oyunu izledi. 

Oyunun sonunda performanslarından ötürü oyuncuları tebrik eden ve çocuklarla bir arada olmaktan duyduğu mutluluğu paylaşan Ataç, şöyle konuştu:

“Öncelikle burada çocuklarımıza bu güzel oyunu sahneleyen ekibe çok teşekkür ediyorum. Sevgili çocuklar, sizler şirinleri çok seviyorsunuz biliyorum. Oyunun sonunda şöyle bir önemli mesaj verildi. Kötüler cezalandırıldı ve af dilediler, sizler de onları affettiniz. Ben sizleri kutluyorum. Böyle güzel oyunları seyretmek hem insanlara neşe verir hem de biraz önce söylediğim gibi bir takım dersler alırız. Bu tip oyunları hiçbir zaman kaçırmayın. Tepebaşı Belediyesi, sizler için her zaman en güzelini hazırlayacak ve size sunacak. Sizler de neşeli ve güzel zamanlar geçireceksiniz. Geldiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum.”

Ücretsiz olarak sahnelenen oyunlar, yarın ve 28 Ocak’ta Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde Eskişehirli çocuklar ile buluşmaya devam edecek. ‘Şirinler 2-Şirin Baba Nerde’ oyunu, 27 Ocak Cuma günü (yarın) 13.00 ve 15.00 saatlerinde, ‘3 Haylaz Masalları’ oyunu da 28 Ocak Cumartesi günü 13.00 ve 15.00 seanslarında çocukların beğenisine sunulacak.

 

 

Art’s Magazin  Yurt

TEPEBAŞILI ÖĞRENCİLER ‘ŞİRİNLER 2’ OYUNUNU BAŞKAN ATAÇ’LA İZLEDİ 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!