TEPEBAŞI’NDA GELECEĞİN KARİKATÜRİSTLERİ, SERGİLERİ İLE BEĞENİ TOPLADI

featured
service

TEPEBAŞI’NDA GELECEĞİN KARİKATÜRİSTLERİ, SERGİLERİ İLE BEĞENİ TOPLADI

Tepebaşı Belediyesi bünyesinde 11 yıldır devam eden karikatür atölyeleri ile çocuklar hem el becerilerini geliştirmeye hem de eleştirel bakış açısı kazanmaya devam ediyor. Bu kapsamda açılan 11. Dönem 1. Grup Sergisi de Eskişehirliler’den beğeni topladı.

Tepebaşı Belediyesi bünyesinde sürdürülen karikatür atölyeleri devam ediyor. Usta isimler eşliğinde çizim yapan minikler, karikatürist olma yolunda emin adımlar ile ilerliyor.

11. Dönem 1. Grup Sergisi, Atila Özer Karikatürlü Ev’de açıldı. Sergide son atölyede eğitim alan 23 öğrencinin toplam 24 eseri beğeniye sunuldu. Sergide düzenlenen sertifika törenine, Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Rıfkı Ustaoğlu, karikatüristler Erol Büyükmeriç, Alper Tümay Tok, Atilla Yakşi ve Yaşar Arda ve karikatür öğrencileri ile aileleri katıldı. Etkinlikte, merkeze adını veren merhum Atila Özer’in eşi karikatürist Vicdan Özer de yer aldı.

Usta karikatüristler, öğrencilerine katılım belgelerini takdim etti. Tepebaşı Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Rıfkı Ustaoğlu da öğretici karikatüristlere teşekkür belgelerini verdi. 9-12 yaş arası çocuklara yönelik ücretsiz olarak düzenlenen karikatür atölyeleri hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, Eskibağlar Mahallesi Fabrikalar Sokak No:5 adresinde yer alan Karikatürlü Ev’e 0 (222) 333 04 71 numaralı telefondan ulaşabiliyor.

Art’s Magazin  Yurt

TEPEBAŞI’NDA GELECEĞİN KARİKATÜRİSTLERİ, SERGİLERİ İLE BEĞENİ TOPLADI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!