TÜGİAD’DAN YILMAZ BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TÜGİAD’DAN YILMAZ BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Türkiye Genç İş İnsanları Derneği (TÜGİAD) Eskişehir Şube Başkanı Serkan Zengin, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret ederek, Eskişehir’e gelen depremzedelere destek amacıyla düzenlenen konserler nedeniyle teşekkür etti.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Türkiye Genç İş İnsanları Derneği (TÜGİAD) Eskişehir Şube Başkanı Serkan Zengin ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. 

Görüşmede Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın davetiyle kaşe ücreti almadan gönüllü olarak sahneye çıkan, aralarında dünyaca ünlü Portekizli orkestra şefi Jose Ferreira Lobo, uluslararası orkestra şefi Gürer Aykal, Hatay depreminde pek çok akraba ve yakınını kaybeden dünyaca ünlü sanatçı Karsu Dönmez, Ender Sakpınar’ın orkestra şefliğinde dünyanın ünlü keman virtüözleri arasında yer alan Maksim Vengerov gibi özel isimlerin TÜGİAD iş birliğiyle Eskişehir’de gerçekleştirilen konserleri ele alındı.

Ayni yardım amacıyla afet bölgesinden Eskişehir’e gelen depremzedeler için düzenlenen konserler nedeniyle Başkan Büyükerşen’e teşekkür eden TÜGİAD Şube Başkanı Serkan Zengin, Büyükerşen’e çiçek ve TÜGİAD yönetimince imzalanan teşekkür mektubu takdim etti. Başkan Büyükerşen de genç iş insanlarının bu süreçte şehre gelen depremzedelere destek için yaptığı çalışmaların takdire değer olduğunu belirterek, “Büyük afetin yaralarını sarmak için birlikte olmak çok önemli. Her zaman yanlarında olduğumuz depremzede vatandaşlarımıza destek amacıyla düzenlediğimiz konserler ve bu süreçte örnek iş birliği için TÜGİAD’ın idealist genç iş insanlarına teşekkür ediyorum” dedi; Zengin’e teşekkür belgesi verdi.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyaret çektirilen fotoğraf ile sona erdi.

Art’s Magazin  Yurt

TÜGİAD’DAN YILMAZ BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!