YILMAZ BÜYÜKERŞEN, ÖNCE OYUNU KULLANDI SONRA OKULLARI ZİYARET ETTİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

YILMAZ BÜYÜKERŞEN, ÖNCE OYUNU KULLANDI SONRA OKULLARI ZİYARET ETTİ

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi için oyunu kullandı. Oyunu kullandıktan sonra okul ziyaretleri yapan Büyükerşen, sandık görevlilerine kolaylıklar diledi.

Başkan Yılmaz Büyükerşen ve eşi Seyhan Büyükerşen, oylarını kullanmak üzere sabah saatlerinde H.Ahmet Kanatlı Lisesi’ne geldi.

Okula geldiği sırada vatandaşların büyük ilgi gösterdiği Büyükerşen, seçimin ülkeye güzellikler getirmesini dileyerek, “28 Mayıs yani bugün bütün Türkiye sandıklara giderek oyunu kullanıyor. Bu büyük memnuniyet verici bir durum. Çünkü Türkiye kaderini tayin edecek. Gelecek kuşakların ve Türk ulusunun önümüzdeki 5 yılı kimin yöneteceğini seçeceğiz. Gördüğüm kadarıyla sandığa ilgi çok yüksek. Vatandaşlarımız sabah saatlerinden itibaren yoğun şekilde oyunu kullanıyor. Benim ümidim halkımızın bu sefer çok değerli hesap uzmanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı seçmesidir” dedi.

Büyükerşen çifti okuldan ayrılırken vatandaşların fotoğraf çektirme taleplerini de geri çevirmedi. Oyunu kullandıktan sonra Prof. Dr. Orhan Oğuz Lisesi ve Gündüzalp Ortaokulu’nu ziyaret eden Büyükerşen, sandık görevlilerine kolaylıklar diledi.

 

Art’s Magazin  Gündem

YILMAZ BÜYÜKERŞEN, ÖNCE OYUNU KULLANDI SONRA OKULLARI ZİYARET ETTİ

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!