YILMAZ BÜYÜKERŞEN’DEN DÜNYACA ÜNLÜ ŞEF GÜRER AYKAL’A TEŞEKKÜR

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

YILMAZ BÜYÜKERŞEN’DEN DÜNYACA ÜNLÜ ŞEF GÜRER AYKAL’A TEŞEKKÜR

Eskişehir’de sahne alacağı konserin kaşe bedelini depremzedelere ayni yardım olarak bağışlayan dünyaca ünlü Orkestra Şefi Prof. Gürer Aykal, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı (EBB)Yılmaz Büyükerşen’i makamında ziyaret etti. Büyükerşen ziyarette Aykal’a büyük jesti için teşekkürlerini iletti.

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası (CSO) Daimi Şefliği, ABD’de toplam 16 yıl şeflik ve genel müzik yönetmenliği yapmasının yanı sıra eğitimci yönüyle yurtiçi ve yurtdışında da uzun yıllar orkestra şefliği yapan Orkestra Şefi Prof. Gürer Aykal, Başkan Büyükerşen’i makamında ziyaret etti. Kendisi de Eskişehir doğumlu olan ünlü şefin ziyaretinde EBB Senfoni Orkestrası yönetim kurulu üyesi Yener Büyükerşen, Senfoni Orkestrası Genel Sanat Yönetmeni A. Gülriz Germen, Senfoni Orkestrası sanatçıları Serkan Altınok, Nezih Dikicigiller ve Şansu Altınok yer aldı.

Büyükerşen, 24 Mart Cuma akşamı Eskişehir’de Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası ile birlikte sahne alacak Aykal’ın, konserin kaşe bedelini depremzedelere ayni yardım olarak bağışladığını aktararak, büyük jest için ünlü şefe teşekkürlerini iletti. 

 

Art’s Magazin  Yurt

YILMAZ BÜYÜKERŞEN’DEN DÜNYACA ÜNLÜ ŞEF GÜRER AYKAL’A TEŞEKKÜR

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!