TEPEBAŞI BELEDİYESİ BELDE EVLERİ YETİŞKİN KURSLARI, 24 NOKTADA BAŞLIYOR

featured
service

TEPEBAŞI BELEDİYESİ BELDE EVLERİ YETİŞKİN KURSLARI, 24 NOKTADA BAŞLIYOR

Tepebaşı Belediyesi Belde Evleri Yetişkin Kursları için kayıtlar 22 Eylül’de başlıyor. 18 farklı branşta düzenlenen kurslar hem kırsalda hem de merkezde olmak üzere 24 Belde Evi’nde Eskişehirliler ile buluşacak.

Tepebaşı Belediyesi, çocuklar ve gençlerin yanı sıra yetişkinler için de kurs programları düzenlemeye devam ediyor.

Bu kapsamda başlayacak 18 farklı branştaki kurs, kentin merkez ve kırsal mahallelerinde bulunan 24 ayrı Belde Evi’nde Eskişehirliler ile buluşacak. Kurs programları için kayıt işlemleri online olarak yapılacak. Açılacak kurslar arasında amigurumi, dekoratif el sanatları, ev mefruşatı, giyim, halk oyunları, hediyelik eşya yapımı, iğne oyası, İngilizce, kağıt takı yapımı, kara kalem çalışması, keçe aksesuarları yapımı, makrome, örgü, pilates, seramik, takı tasarımı, tecvitli Kur’an okuma ve yağlı boya resim branşları yer alıyor.

Kayıtların 24 Eylül perşembe günü başladığı kurs programları hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, 0 (222) 211 40 00 (4200-4205) numaralı telefonlardan yetkililere ulaşabiliyor. Online kayıt formuna ise Tepebaşı Belediyesi’nin “www.tepebasi.bel.tr” web adresindeki etkinlikler sayfasında bulunan QR kod üzerinden ulaşılabiliyor.

 

TEPEBAŞI BELEDİYESİ BELDE EVLERİ YETİŞKİN KURSLARI, 24 NOKTADA BAŞLIYOR

Haber bültenimize hemen ücretsiz abone olun, son dakika haberlerini kaçırmayın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Art's Magazin - En Güncel Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!