YEDAM’DAN ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE ZİYARET

featured
service

YEDAM’DAN ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE ZİYARET

Yeşilay Eskişehir Şubesi Başkan Yardımcısı Ayşe Fert Dökmeci ve yönetim kurulu üyeleri, Yeşilay Danışmanlık Merkezi (YEDAM) çalışanları ile birlikte Eskişehir Büyükşehir Belediyesi (EBB) Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce’yi ziyaret etti.

Bağımlılıkla mücadele konusunda yaptığı çalışmalarla öne çıkan Yeşilay, ortak projeler ve yapılacak çalışmalar konusunda kurumsal ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda, Yeşilay Eskişehir Şubesi Başkan Yardımcısı Dökmeci ve yönetim kurulu üyeleri ile YEDAM çalışanları, EBB Genel Sekreteri Ünlüce’yi ziyaret etti.

Ziyarette, bağımlılıkla mücadele konusunda ortak projeler ve yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Genel Sekreter Ünlüce, bağımlılığa karşı Yeşilay ve YEDAM ile ortak çalışmalar yaptıklarını, bundan sonra da çalışmalara destek vermeye devam edeceklerini belirtti. Yeşilay Şube Başkan Yardımcısı Dökmeci ise Yeşilay’a sunduğu destek ve misafirperverliği nedeniyle Ünlüce’ye teşekkür etti. Ziyaret sonunda Dökmeci tarafından Ünlüce’ye, YEDAM’a başvuran danışanların alçıdan yapmış oldukları Atatürk büstü hediye edildi.

YEDAM’DAN ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NE ZİYARET

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!