Firma Rehberi

Abone Firmalar

Abone firma bulunamadı

Yeni Eklenen Firmalar

17
Ekim
16:47
Çiğli Belediyesi

27.05.1992 tarih ve 3806 sayılı yasa ile Çiğli adı altında 10 mahalle metropol olarak değerlendirildikten sonra, Sasalı beldesi ve Kaklıç köyü de dahil edilmiş, 22.03.2008 tarihinde Harmandalı da eklenmiş, daha sonra Harmandalı Atatürk Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi ve İnönü Mahallesi de Çiğli ilçesine bağlanmış ve Çiğli Belediyesi kurulmuştur. Ahmet Efendi Mahallesi Menemen ilçesine bağlı iken, 12.11.2010 tarih ve 2010/777 sayılı karar ile Çiğli ilçesine bağlanmıştır.

28
Eylül
22:44
Firma Rehberi

Cemdağ Aydınlatma SAN.VE TİC. AŞ. Cemdağ, aydınlatma armatürleri ve ekipmanları konusunda Türkiye’ nin önemli bir kuruluşudur. 1968 yılında İzmir’ de kurulmuştur. 1968′ den beri amacımız sadece armatür ve ekipmanlar satmak değil, aynı zamanda piyasa ve müşteri isteklerine dayalı sistem geliştirmek, esnek, süratli, görsel, ekonomik, enerji tasarrufu sağlayan çözümler üretmektir. Tüm bunlar CEMDAĞ filozofisi ve CEM markasının aydınlatma sektöründeki sunumudur.

Cemdağ; İzmir’ in kuzeyi ve güneyinde 24.000 m2 alan üstüne 14.000 m2 kapalı alan olarak kurulmuş iki fabrikada üretim yapmaktadır. Yüksek kapasitesi ve kaliteli üretimiyle CEM markalı ürünler dünyanın dört kıtasını armatürleri ve ekipmanlarıyla aydınlatmaktadır.

Cem tarihçesi aydınlatma ekipmanları ile başlamış, 1984’de Soakak Aydınlatma Armatürleri üretimi hayata geçmiş ve 1991′ den bugüne armatür çeşitliliğimiz pazar istekleri doğrultusunda genişletilmiştir. Daha verimli ürünler elde edebilmek amacıyla Cemdağ önceliği her zaman yeniyi keşfedebilmek ve gelişimleri geniş araştırma geliştirme çalışma esasına göre ilerletmektedir.

22:25
Firma Rehberi

BATEL ELEKTROMEKANİK SAN.VE TİC. AŞ.

Firma Ekle

Tamamen ücretsiz olarak firmanı rehberimize ekleyebilirsiniz.

Yeni Firma Ekle

Firma Ara

Firma Kategorileri

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!