Batel Elektromekanik San. ve Tic. AŞ.

Firma Açıklaması

BATEL ELEKTROMEKANİK SAN.VE TİC. AŞ. Batel Elektromekanik San. ve Tic. AŞ.

1993 yılında İzmir’de faaliyete başlayan BATEL ELEKTROMEKANİK SAN. ve TİC. A.Ş., Türkiye Elektromekanik Sanayinde elektrik dağıtım ve iletim konularında birçok ilkleri gerçekleştirmiş firmalardan biridir. Teknolojik gelişmeler ışığında, kendi mühendislik birikimlerini ürünlerinde buluşturmayı amaçlayan firmamız, Ar-Ge faaliyetleri kapsamında Orta Gerilim alanında sırasıyla SF6 Gazlı Devre Kesici, SF6 Gazlı Yük Ayırıcı, SF6 Gazlı Ayırıcı ürünleri geliştirmiştir.
AOSB içerisinde bulunan iki farklı binada üretime devam eden BATEL ELEKTROMEKANİK, tesisleri bünyesinde APG epoksi döküm tesisi, CNC Dik işlem ve Kalıplama Merkezi, CNC talaşlı imalat ünitesi ve 3D Surfcam, AutoCAD vb yazılımları kullanılan dizayn bölümlerini barındırmaktadır. Çeşitli konularda teknik danışmanlık ve özel çözümlerin geliştirilmesi gibi hizmetler verilmektedir.
Batel Elektromekanik San. ve Tic. AŞ.

Batel Elektromekanik Sanayi ve Ticaret A.Ş. Elektromekanik sektöründe 35 yıldan uzun bir süredir hizmet veren, alanında uzman bir ekip tarafından 1991 yılında Izmir’de kurulmuştur. 4500 metrekare kapalı alana yayılan tesislerinde ulusal elektromekanik sektöründe kurumsallaşmış ve tartışılmaz bir kalite algısı yaratan firmamız; geride bıraktığı yıllarda alanında pek çok başarıya imza atmanın yanı sıra küresel teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ulusal sektörde öncü bir firma haline gelmiştir.

Sahip olunan bu bilgi birikimi ile özellikle OG devre kesicileri üzerinde TUBİTAK ve TTGV ile yaptığımız çalışmalar sonucunda 2008 yılında Türkiye’de bir ilke imza atarak Vakum Tüpü projesi geliştirilmiştir.

Ulusal elektromekanik sektörüne daha kaliteli ve daha ekonomik ürünler sunma konusundaki hedeflerimizi daha da yukarılara çıkarmaya çalışırken, sahip olduğumuz en büyük güç; ülkemize ve ulusumuza karşı sorumluluklarımızı yerine getirebilmek amacıyla, kurucu ortak, yönetici ve çalışanlar olarak bilgi paylaşımı yanısıra emek ve amaç birliği ile gerçekleştirdiğimiz başarıların verdiği güven olmuştur.

Doğru, sağlam ve güvenilir yatırımlarla daha da büyümek, kaliteli ürünler ve yeterli ürün çeşitliliği ile ulusal ve uluslararası pazarda rekabet gücümüzü arttırmak, pazardaki yarının gereksinimlerini bugünden öngörmek suretiyle en iyi şekilde karşılamak şeklinde özetleyebileceğimiz hedeflerimizi gerçekleştirmek; BATEL kurucuları ve tüm çalışanlarının ortak görüşü ve amacıdır.

 BATEL ELEKTROMEKANİK SAN.VE TİC.A.Ş.

İletişim
Firmanın aboneliği olmadığı ilgili bilgi gizlenmiştir.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!