Cemdağ Aydınlatma SAN.VE TİC. AŞ.

Firma Açıklaması

 CEMDAĞ AYDINLATMA SAN.VE TİC. AŞ.

 Cemdağ Aydınlatma SAN.VE TİC. AŞ.

Cemdağ, aydınlatma armatürleri ve ekipmanları konusunda Türkiye’ nin önemli bir kuruluşudur. 1968 yılında İzmir’ de kurulmuştur. 1968′ den beri amacımız sadece armatür ve ekipmanlar satmak değil, aynı zamanda piyasa ve müşteri isteklerine dayalı sistem geliştirmek, esnek, süratli, görsel, ekonomik, enerji tasarrufu sağlayan çözümler üretmektir. Tüm bunlar CEMDAĞ filozofisi ve CEM markasının aydınlatma sektöründeki sunumudur.

Cemdağ; İzmir’ in kuzeyi ve güneyinde 24.000 m2 alan üstüne 14.000 m2 kapalı alan olarak kurulmuş iki fabrikada üretim yapmaktadır. Yüksek kapasitesi ve kaliteli üretimiyle CEM markalı ürünler dünyanın dört kıtasını armatürleri ve ekipmanlarıyla aydınlatmaktadır.

Cem tarihçesi aydınlatma ekipmanları ile başlamış, 1984’de Soakak Aydınlatma Armatürleri üretimi hayata geçmiş ve 1991′ den bugüne armatür çeşitliliğimiz pazar istekleri doğrultusunda genişletilmiştir. Daha verimli ürünler elde edebilmek amacıyla Cemdağ önceliği her zaman yeniyi keşfedebilmek ve gelişimleri geniş araştırma geliştirme çalışma esasına göre ilerletmektedir.

 Cemdağ Aydınlatma SAN.VE TİC. AŞ.

Cemdağ, aydınlatma armatürleri ve ekipmanları konusunda faaliyet gösteren Türkiye’de sektörün önder kuruluşlarından biridir . 1968′ de kurulmuştur. Toplam 41.000 metre kare alanda kurulu 3 üretim tesisinde etkin, hızlı ve yüksek kapasiteli üretim yapan bir sanayi kuruluşudur. İç pazardaki bir çok segmentte pazar liderliğine sahip Cem marka ürünler dünyada da 5 kıtada aktif olarak pazarlanmaktadır.

Tüm ürün gruplarında iç pazar lideri olmak, küresel pazar payını artırmak, sürekli araştırma ve geliştirme, istikrarlı finansal büyüme Cemdağ’ın stratejik hedefleridir.

Müşteri memnuniyeti Cemdağ’ın temel değerlerinden biridir.

Taleplerine ve iş mükemmelliğine odaklanan çalışanlarıyla sadık bir ilişki içinde insan kaynağını sürekli geliştirir.

İç ve dış mekan teknik aydınlatma konusunda uzman olan Cemdağ, uluslararası norm ve standartlara tam uyumlu, yüksek teknoloji ve güncel tesisler ile yüksek kaliteli, katma değerli, trend belirleyen aydınlatma ekipmanları üretmektedir. Yüksek kapasiteli fabrikalarda, saygın ve uluslararası sertifikalı tedarikçilerin bileşenlerini ve hammaddelerini kullanarak, zengin ürün yelpazesi ve özelleştirilmiş çözümleri ve sonsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen hızlı teslimat süreleri ile üretim yapar.

Kurumsal Değerler

  • Daimi kendini yenileme mantalitesi
  • Müşterilere bağlılık
  • Müşteri istek ve taleplerine odaklanmak
  • İnsan kaynağını sürekli geliştirmek
  • Çalışanlara bağlılık
  • İş mükemmelliğine bağlılık

Cemdağ Aydınlatma SAN.VE TİC. AŞ.

Cemdağ Aydınlatma; Led teknolojisiyle ürettiği Cem marka ürünleriyle farklı mekan ve alanlar için “tasarruflu” çözümler sunmaya devam ediyor. “ICON Serisi”, spor sahaları, otopark ve endüstriyel alanlarda özgün tasarımı ile göz doldururken, sağladığı yüzde 80 tasarrufla enerji verimliliğine de katkı sağlıyor.

Homojen ışık dağılımı ile iç ve dış ortamlarda aydınlatma rehberliği yapan “ICON Serisi” aynı zamanda, nesnelerin internetine uyumlu teknolojisiyle uzaktan kontrol edilebiliyor.

1968’den bu yana aydınlatma sektöründe pek çok ilke imza atan Cemdağ Aydınlatma; genişleyen ürün yelpazesiyle farklı projelere, doğru çözümler üretmeye devam ediyor. LED teknolojisi kullanılarak geliştirilen Cem markalı kentsel aydınlatma projektör armatürü “ICON Serisi” de şehir estetiğinde tasarımı ve teknolojisi ile öne çıkıyor.

Spor sahaları, otopark, endüstriyel alanlar gibi birçok mekâna tasarımı ile ışık tutan ICON Serisi, LED teknolojisine uygun tasarlanan dayanıklı ve sağlam gövde yapısı, homojen ışık dağılımı ile iç ve dış ortamlarda aydınlatma rehberliği yapıyor.

Uluslararası Normlara Uygun

ICON Serisi, 4 farklı boy gövde seçeneği ve gövde ral rengi opsiyonu ile şehir estetiğine mükemmel uyum sağlıyor. Mevcut direğe kolaylıkla entegre edilen ICON Serisi ayrıca tavana ve duvara montaja da uygun tasarlandı.

Aynı zamanda aydınlatılacak alana uygun 13w-500w  arası geniş güç seçeneği sunarken LED teknolojisi sayesinde konvansiyonel armatürlere oranla minimum %60 enerji tasarrufu sağlıyor.

Nesnelerin internetine uyumlu (ınternet of thıngs), internet üzerinde takip kolaylığı , otomasyon, astronomik saat sistemi sayesinde istenilen saatlerde açma kapama-kısma (dimleme) özelliği ile enerji tasarrufu  %80 e kadar artıyor.

Her türlü hava koşuluna karşı IK085mm temperli cam ve IK10 koruma sınıfına sahip olan ürün, yerli üretim alüminyum enjeksiyon gövdeye sahip. High Power LED teknolojisi ile mono colour amber, kırmızı, yeşil, mavi, sarı ve beyaz (4000k,5000k,6500k) olmak üzere geniş renk seçeneği sunan ICON Serisindeki, toza ve neme karşı korumalı sürdürülebilir IP67 koruma sınıfı için el değmeden dökülen silikon conta öne çıkıyor.

ICON Serisi uluslar arası normlara uygun ENEC sertifikalı LED modül ve aydınlatılan alana göre ışığı yönlendiren 10 farklı optik teknolojisiyle projelere uygun çözümler sunuyor.

Eıf’te Cemdağ Ürünlerine Büyük İlgi

Enerji politikalarını destekleyen tasarruflu ürünleriyle pek çok önemli projede tercih edilen Cemdağ; katıldığı Uluslararası Enerji Kongresi ve Fuarı’nda büyük ilgi gördü. Enerjinin, tüm dünyada kalkınmanın, büyümenin ve refah artışının lokomotifi olduğuna dikkat çekilen EIF 8-10 Kasım 2017 tarihleri arasında Ankara’da gerçekleştirildi.

Fuar üst düzey şirket yöneticilerini, karar alıcıları, enerji sektörü kanaat önderlerini, sivil toplum kuruluşları yöneticilerini, akademisyenleri ve düzenleyici kuruluşları bir araya getirdi. Enerji Bakanlığı’na bağlı birçok kurum ve kuruluşun üst düzey temsilcisi CEMDAĞ standını ziyaret ederek, enerji verimliliğine yüzde 80’e varan oranlarla katkı sağlayan Cem markalı ürünler hakkında ayrıntılı bilgi aldı.

Cemdağ Aydınlatma SAN.VE TİC. AŞ.

İletişim
Firmanın aboneliği olmadığı ilgili bilgi gizlenmiştir.
Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!