EKREM İMAMOĞLU, GİRESUN’DA: TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE BELEDİYELERİMİZ İLE İŞ BİRLİĞİ YAPMAK BİZİM İÇİN KIYMETLİ”

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

EKREM İMAMOĞLU, GİRESUN’DA: TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE BELEDİYELERİMİZ İLE İŞ BİRLİĞİ YAPMAK BİZİM İÇİN KIYMETLİ”

Haber: BERKAY VAROL – Kamera: KEMAL SEVİNDİRİCİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu, bir dizi ziyaret için Giresun’a geldi. İBB’nin Piraziz’de yapımını sürdürdüğü parkı inceleyen İmamoğlu, “Türkiye’nin her yerinde belediyelerimiz ile iş birliği bizim için kıymetli. Burası da bizim gözbebeğimiz, Giresun’umuz. Piraziz’de de güzel bir ortamı yaratmak, eseri var etmek bizler için kıymetli” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eşi Dilek Kaya İmamoğlu ile CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, CHP Giresun Milletvekili Necati Tığlı, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya ile birlikte Giresun’un ilçesi Piraziz Belediye Başkanı Hüseyin Görgülüoğlu’nu makamında ziyaret etti. 

Ziyarete Ordu’nun Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe de katıldı. Görgülüoğlu, ziyaretten dolayı teşekkür etti. 

Görgülüoğlu, İmamoğlu için, “Büyük hizmetleri oldu Piraziz’e. İnşallah ileride 14 Mayıs’tan sonra çok daha beraber, Başkanımla, sizlerle beraber aydınlık günlerin işaretidir bu” dedi. 

Görgülüoğlu, İmamoğlu’na plaket takdim etti. İmamoğlu da teşekkür ederken, “Biz şimdi parka gideceğiz. Orada yeri ziyaret edeceğiz bakalım inşaat nasıl gidiyor? Ne zaman bitecek? Türkiye’nin her yerinde belediyelerimiz ile iş birliği bizim için kıymetli. Burası da bizim gözbebeğimiz, Giresun’umuz. Piraziz’de de güzel bir ortamı yaratmak, eseri var etmek bizler için kıymetli. Bugün Genel Başkan Yardımcımız Sayın Seyit Torun bizlerle birlikteyiz. Hem Giresun’umuz hem Ordumuzun kıymetli CHP ve İYİ Parti İl Başkanlarımız, milletvekillerimiz… Bu zengin buluşma beni çok mutlu etti. İnsan kendi yuvasında, kendi yurdunda başka bir mutluluk yaşar ya şu an yaşadığım öyle bir şey” diye konuştu.  

İmamoğlu, kendisini karşılayan Pirazizli yurttaşlara belediye başkanlığı binası önünde seslendi. 

Ardından İmamoğlu, Başkan Görgülüoğlu ile birlikte İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Piraziz’e inşa edilen ve Mart 2023’te açılması planlanan Piraziz Park Peyzaj Uygulaması’nı inceledi. 

İmamoğlu’na yurttaşlar el yapımı baklava ikram etti. İmamoğlu daha sonra alanı inceledi. Belediye Başkanı Görgülüoğlu, parkın içerisinde kütüphane, sosyal alanlar, spor tesislerinin olduğunu söyledi. İncelemenin ardından İmamoğlu, yurttaşların isteklerini kırmayarak kendileri ile fotoğraf çektirdi. 

İmamoğlu, Cuma namazı için Giresun’a hareket etti. 

 

Art’s Magazin  Gündem

EKREM İMAMOĞLU, GİRESUN’DA: TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE BELEDİYELERİMİZ İLE İŞ BİRLİĞİ YAPMAK BİZİM İÇİN KIYMETLİ”

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!