ABB, ETLİK ŞEHİR HASTANESİ İÇİN 2 YENİ OTOBÜS HATTI AÇIYOR

featured
service

ABB, ETLİK ŞEHİR HASTANESİ İÇİN 2 YENİ OTOBÜS HATTI AÇIYOR

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Elektrik Gaz Otobüs (EGO) Genel Müdürlüğü, yarın hizmete girecek olan Etlik Şehir Hastanesi için iki yeni otobüs hattını hizmete soktu. 206 numaralı hat İvedik Metro-Etlik Şehir Hastanesi güzergâhında, 409 numaralı hat ise Dışkapı-Etlik Şehir Hastanesi-Akköprü güzergâhında yarından itibaren hizmet vermeye başlayacak.

EGO Genel Müdürlüğü, 28 Eylül 2022 Çarşamba günü (yarın) hizmete girecek olan Etlik Şehir Hastanesine 2 yeni otobüs hattını hizmete soktu. Başlatılacak olan yeni hat tahsisi kapsamında; 206 hat numaralı İvedik Metro-Etlik Şehir Hastanesi güzergâhında 43, 409 hat numaralı Dışkapı-Etlik Şehir Hastanesi-Akköprü güzergâhta ise 60 olmak üzere İvedik, Dışkapı ve Akköprü Metro İstasyonlarına entegre 103 adet ring servisiyle 28 Eylül 2022 tarihinden itibaren hizmet verilmeye başlanacak.

HAREKET SAATLERİNE İNTERNET ADRESİ VE EGO CEPTE’DEN ULAŞILABİLECEK

Araçların hareket saatleri, güzergâh ve durak bilgileri www.ego.gov.tr internet adresinde ve mevcut olan şehir içi ulaşım web bilgi sistemi ile “EGO CEPTE” uygulamasında güncel olarak yayımlanacak.

ABB, Etlik Şehir Hastanesi çevresi ve bağlantı yollarında asfalt serim çalışmalarını sürdürüyor.

ABB, ETLİK ŞEHİR HASTANESİ İÇİN 2 YENİ OTOBÜS HATTI AÇIYOR
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!