ABB’nin Ücretsiz Araç Çekici Hizmeti Devam Ediyor

featured
service

ABBnin Ücretsiz Araç Çekici Hizmeti Devam Ediyor

ABB’nin Ücretsiz Araç Çekici Hizmeti Devam Ediyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), iki yılı aşkın süre önce başlattığı ücretsiz araç çekici hizmetine devam ediyor. 

Eskişehir Yolu, İstanbul Yolu, Konya Yolu ve Samsun Yolu üzerinde Fen İşleri Daire Başkanlığı’na ait 4 ayrı kurtarma aracı; yolda kalan, aracı arızalanan ya da kaza geçiren sürücülere çekici hizmeti vermeyi sürdürüyor. 

ABB, Başkent 153’ü arayarak ücretsiz araç çekici hizmetinden yararlanmak isteyen tüm yurttaşlara, hafta içi 07.00 ile 09.30 saatleri arasında yardımcı oluyor. Başkent 153’e gelen ihbarlar sonrası kazanın meydana geldiği veya aracın arızalandığı noktaya giden ekipler, trafik güvenliğini gözeterek araç sahipleri ile araçları en yakın sanayiye kadar götürüyor.

Yurttaşların mağdur olmamaları için ihtiyaç duydukları anda hızlı şekilde yanlarında olmaya çalıştıklarını belirten Araç Çekici Hizmeti Sorumlusu Orhan Boran, şunları söyledi:

“Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak hafta içi 07.00-09.30 saatleri arasında kurtarıcı hizmeti vermekteyiz. İstanbul Yolu, Eskişehir Yolu, Konya Yolu ve Samsun Yolu’nda bekleyen araçlarımızla arıza yapan ya da kaza yapan araçları en yakın tamirhaneye götürüyoruz.” 

Yurttaşlar ise yolda kalan araçlara yönelik başlatılan ücretsiz araç çekici hizmetinden duydukları memnuniyeti, şu sözlerle ifade etti:

Veysi Çelebi: Sabah saatlerinde aracımın bozulması sonrası Başkent 153’ü aradım kısa süre içinde araçları ücretsiz olarak çekmeye geldiler. Arabamı çekerek istediğim yere kadar da götürdüler. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

Turgut Coşkun: Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin aracı arızalanan veya kazaya karışan araçlara ücretsiz çekici hizmeti verdiğini görmüştüm. Aracımın arızalanması sonrası Başkent 153’ü aradım kısa sürede yardım etmeye geldiler. Bu hizmette katkısı olan herkese teşekkür ediyorum.”

Art’s Magazin – Yurt

ABB’nin Ücretsiz Araç Çekici Hizmeti Devam Ediyor

ABB’nin Ücretsiz Araç Çekici Hizmeti Devam Ediyor
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Art's Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!