BURHANİYE BELEDİYE BAŞKANI DEVECİLER, DENETKO YOLU’NDAKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

featured
service

BURHANİYE BELEDİYE BAŞKANI DEVECİLER, DENETKO YOLU’NDAKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Burhaniye Belediyesi, yıllardır ilçe halkının şikayetlerine konu olan Denetko yolunda yenileme çalışmalarına başladı. Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, çalışmaları yerinde inceledi.

Burhaniye Belediyesi, ilçenin en kritik yollarından olan ve yıllardır çözüm bekleyen Tuzla Caddesi’ni (Bülent Ecevit Bulvarı) yenileme çalışmalarına başladı.

Burhaniye’nin arka yoldan sahile ve Akçay’a bağlantısını oluşturan ve yaklaşık 3 km uzunluğunda olan yolun söküm işlemlerinin başlamasıyla beraber alana gidip incelemeler yapan Başkan Deveciler, Başkan Yardımcısı Murat Yazgan ve birim müdürleriyle bir araya gelerek yolda yapılacak çalışmaları değerlendirdi.

Çanakkale – İzmir yolundan başlayarak Geriş Mezarlığı’nın yanından Denetko sahil yoluna kadar uzanan caddenin yeniden yapımı için başlatılan faaliyetlerle ilgili Başkan Deveciler, 1 hafta içinde çalışmaların tamamlanarak yolun sathi kaplamayla asfaltlanarak hizmete açılacağını söyledi.

Başkan Deveciler, “Bu kritik yolumuz yıllardır makus talihiyle hizmet bekliyordu. Vatandaşlarımızın yolun bozuk olmasından dolayı sürekli şikayetlerini değerlendirerek yolun yenilenmesi kararını aldık. Söküm çalışmalarımız başladı, kısa sürede yapım işlemlerini de tamamlayarak yolumuzu ivedilikle kullanıma açacağız” dedi.

BURHANİYE BELEDİYE BAŞKANI DEVECİLER, DENETKO YOLU’NDAKİ ÇALIŞMALARI İNCELEDİ
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Art's Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!