EDREMİT’TE YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

featured
service

EDREMİT’TE YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Edremit Belediyesi yol çalışmalarına devam ediyor. Çalışmalar kapsamında ilçe merkezinde Hamidiye ve kırsalda Yaylaönü Mahalleleri’ndeki yollar asfaltlanarak halkın hizmetine sunuldu.

Edremit ilçesinde gerek bozulan ve yıpranan gerekse doğalgaz ve internet hattı çalışmaları nedeniyle kazılan yolların yenilenmesine hızla devam ediliyor.

Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan, Fen İşleri Müdürü Emrah Erhan Acar’la birlikte Hamidiye Mahallesi’nde Muhtar Hüseyin Ergüven; Yaylaönü Mahallesi’nde ise Muhtar Mustafa Ülkü ile birlikte yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Asfaltlama çalışmalarının mevsim koşullarına göre hızla devam ettiğini belirten Başkan Arslan, “Merkez kırsal ayrımı yapmadan, şehir merkezinden en uzaktaki kırsal mahallemize kadar 160 bin Edremitli hemşehrimize hizmeti eşit bir şekilde götürmek için çalışıyoruz. Yapılan, kazılan, bozulan yollar başta olmak üzere bozuk ve yıpranan yolları yenilemeye devam ediyoruz. Mahalle sakinlerimizin memnuniyetini sağlayacak çalışmalarımızı kısa sürede tamamlayacağız” dedi. 

 

EDREMİT’TE YOL ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Art's Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!