DOLAR

17,9664

0.28%
EURO

18,2557

0.04%
ALTIN(gr)

1.021,93

0,01%
BİST 100

2958.83

0,01%
NİLÜFER BELEDİYESPOR’NUN VETERAN ATLETİ MURAT KAÇAR

NİLÜFER BELEDİYESPOR’NUN VETERAN ATLETİ MURAT KAÇAR

ABONE OL
4 Ağustos 2022 13:22
NİLÜFER BELEDİYESPOR’NUN VETERAN ATLETİ MURAT KAÇAR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

NİLÜFER BELEDİYESPOR’NUN VETERAN ATLETİ MURAT KAÇAR

Nilüfer Belediyespor’un veteran atleti; Murat Kaçar, Finlandiya’da düzenlenen Dünya Masterler Atletizm Şampiyonasın ‘da elde ettiği başarıyı Başkan Turgay Erdem ile paylaştı.

Murat Kaçar, ulusal ve uluslararası müsabakalarda elde ettiği derecelere bir yenisini daha ekledi.  Kaçar, Finlandiya’nın Tampere kentinde yapılan Dünya Masterler Atletizm Şampiyonası’nda yarıştı. 29 Haziran ile 10 Temmuz tarihleri düzenlenen organizasyonda Kaçar, Türkiye’yi temsil eden 7 atletten biri oldu. Sezonun masterlerde en büyük organizasyonunda, 90 ülkeden 4 bin 600 sporcu derece için ter döktü. Türkiye’nin iki madalya aldığı şampiyonada, Murat Kaçar da kendi yaş kategorisinde ikincilik elde ederek başarılarına bir yenisini ekledi.

Başarısını Nilüfer Belediye Başkanı Turgay Erdem ile paylaşan ve Nilüfer Belediyesi formasıyla başarılarına başarı eklemenin mutluluğunu yaşadığını ifade eden Kaçar, tekrar madalya sözü verdi. Kaçar, genç sporcular kadar veteranların da ülkemize büyük başarılar getirdiğini hatırlatarak verilen desteklerin karşılığını aldığını ifade etti.

Elde edilen başarının mutluluk verici olduğunu söyleyen Erdem, Kaçar’ı kutladı. Murat Kaçar ile her zaman gururlandıklarını ifade eden Başkan Erdem, gösterdiği azim ve elde edilen başarının herkese örnek olması gerektiğini söyledi.

NİLÜFER BELEDİYESPOR’NUN VETERAN ATLETİ MURAT KAÇAR Art’s Magazin Yurt

En az 10 karakter gerekli