SALDIRIYA UĞRAYAN DİDİM BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRÜ HACIFETTAHOĞLU’NA MESAİ ARKADAŞLARINDAN DESTEK 

featured
service

SALDIRIYA UĞRAYAN DİDİM BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRÜ HACIFETTAHOĞLU’NA MESAİ ARKADAŞLARINDAN DESTEK 

Didim Belediyesi Zabıta Müdürü Murat Hacıfettahoğlu’nun 1 Ağustos Pazartesi günü uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralanması üzerine Belediye personeli, mesai arkadaşları için destek açıklaması yaptı. 

Belediye’nin Hizmet Binası önünde personel tarafından düzenlenen basın açıklamasına; Didim Belediyesi Başkan Yardımcıları E. Öznur Gündoğdu, Yusuf Deveci ve Zeynel Şener de katıldı. Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm Bel-Sen), Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası (Tüm Yerel-Sen) ve Devrimci İşçi Sendikaları Konfederasyonu (DİSK) de açıklamaya katılarak, destek verdi.

Yapılan basın açıklaması, şöyle: 

“RANT ÇETELERİNE KARŞI MÜCADELEMİZ DEVAM EDİYOR”

“Halkımızın gösterdiği irade ile göreve geldiğimiz ilk andan itibaren; Didimlilerin hakkını korumak ve geleceğe, çocuklarımıza temiz bir Didim bırakmak için kentimizin dört bir yanını işgal eden rant çetelerine karşı mücadelemiz devam ediyor. En son 1 Ağustos 2022 tarihinde, Didimlilerin hakkını ve hukukunu canı pahasına koruyan Zabıta Müdürümüz Murat Hacıfettahoğlu’na, çocuğunun yanında yapılan hain saldırı; yeniden bu mücadelenin haklılığını bizlere göstermiştir.

“SALDIRILARINIZ BİZİ YILDIRAMAYACAK”

Bu haince saldırı, Didimlilerin hakkını korumak için mücadele eden belediye personelimize yapılan ne ilk ne de son saldırı olacaktır. Ancak tüm Türkiye ve yurttaşlarımız bilmelidir ki bu türden saldırılar bizi, Didimlilerin hakkını korumaktan, Didim’e hizmet etmekten alıkoymayacaktır. İnsanlara pusu kurarak, saldırarak, ateş ederek hatta öldürerek veya öldürmeye teşebbüs ederek hiç kimseyi korkutamazsınız. Biz yetkimizi kanunlardan, gücümüzü halkımızdan aliyoruz ve şekillendirilmiş bir çerçeve içerisinde yaptığımız görevimizi bugüne kadar yaptık, bugünden sonra da yapmaya devam edeceğiz. Saldırılarınız bizi ve belediye personelimizi asla yıldıramayacak!

“HUKUK MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK”

Türkiye Cumhuriyeti demokratik, laik ve hukuk devletidir. Biz Türk yargısının gücüne her zaman güveniyoruz. Zabıta Müdürümüze yapılan alçakça ve hain saldırının sorumlularının bir an önce bulunmasını ve yüce Türk yargısı tarafından en ağır cezalara çarptırılmasını temenni ediyoruz. Sağlık durumu her geçen gün daha iyiye giden Zabıta Müdürümüz Murat Hacıfettahoğlu’na yeniden geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; rantçı çetelere rağmen hukuk mücadelemizin devam edeceğini yeniden bildiriyoruz.”

 

SALDIRIYA UĞRAYAN DİDİM BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRÜ HACIFETTAHOĞLU’NA MESAİ ARKADAŞLARINDAN DESTEK  Art’s Magazin Yurt

SALDIRIYA UĞRAYAN DİDİM BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRÜ HACIFETTAHOĞLU’NA MESAİ ARKADAŞLARINDAN DESTEK 
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Art's Magazin - En Güncel Haberler ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!