Turgutlu Belediyesi’nin En Büyük Yatırımı Sanayi Çarşısı Projesinin Temeli Atılıyor

featured
service

Turgutlu Belediyesinin En Büyük Yatırımı Sanayi Çarşısı Projesinin Temeli Atılıyor

Turgutlu Belediyesi’nin En Büyük Yatırımı Sanayi Çarşısı Projesinin Temeli Atılıyor 

Turgutlu Belediyesi’nin en büyük yatımı olan Sanayi Çarşısı Projesi, Turgutlu’nun kurtuluşunun 100. yılında hayata geçiriliyor. Projenin temel atma töreni, 12 Ekim Çarşamba günü saat 17.00’te yapılacak.

Sanayi Çarşısı Projesinde temel atma töreninin ardından 2-3-20-21 nolu bağımsız bölümlerin ihalesi 18 Ekim Salı günü saat 11.00’de Turgutlu Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda yapılacak.

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Turgutlu’muza, belediyemizin en büyük yatırımı olan Sanayi Çarşısı’nı kazandırıyor olmanın heyecanı ve gururunu yaşıyoruz. Pek çok açıdan kentimizin prestijini yükseltecek, aynı zamanda Turgutlu’muzun kurtuluşunun 100. yılına yakışacak projemizin temel atma törenini 12 Ekim Çarşamba günü gerçekleştireceğiz. Tüm hemşehrilerimi temel atma törenimize katılarak bu heyecanı ve mutluluğu hep birlikte yaşamaya davet ediyorum” dedi.

SANAYİ ÇARŞISI PROJESİ ÖZELLİKLERİ

Toplam 17. 800 metrekare inşaat alanı bulunan Sanayi Çarşısı Projesinde, 22 adet prefabrik iş yeri tasarlanıyor. Eski Manisa Yolu cephesine bakan iş yerleri 595 metrekare ile 680 metrekare arasında olacak. Söz konusu iş yerleri ayrıca batar katlı şekilde dizayn edildi. Hal cephesine bakan iş yerleri ise hem batar hem de bodrum katlı olarak 755 metrekare ile 1058 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. Her bir iş yerinde 10 ton kapasiteli vinç çalışması için altyapı bırakılacak ve bodrum kat bulunan iş yerlerinde bodrum katlara kolayca yük indirilebilmesi için yük asansör yerleri de eklenecek. Ayrıca her bir iş yerinin girişinde endüstriyel kapılar ve yangın kaçış kapıları yer alacak.

 

Art’s Magazin | Yerel

Turgutlu Belediyesi'nin En Büyük Yatırımı Sanayi Çarşısı Projesinin Temeli Atılıyor 1

Turgutlu Belediyesi’nin En Büyük Yatırımı Sanayi Çarşısı Projesinin Temeli Atılıyor
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!