ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR’DEN ZİHİNSEL ENGELLİ BİREYLERE ACİL DURUM EĞİTİMİ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR’DEN ZİHİNSEL ENGELLİ BİREYLERE ACİL DURUM EĞİTİMİ

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Zihinsel Engelli Gündüz Yaşam Merkezi bünyesinde hizmet alan zihinsel engelli bireylere yönelik düzenlenen “Acil Durumlar Farkındalık Gezisi” devam ediyor. Son olarak zihinsel engelli bireyler, İl Sağlık Müdürlüğü 112 Acil Komuta Kontrol Merkezi’ni ziyaret ettiler.

Büyükşehir Belediyesi’nin engelli vatandaşlar için hayata geçirdiği hizmetlerden biri olan ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı çatısı altında hizmet veren Zihinsel Engelli Gündüz Yaşam Merkezi, çalışmalarına devam ediyor.

Zihinsel Engelli Gündüz Yaşam Merkezi tarafından düzenlenen “Acil Durumlar Farkındalık Gezisi” kapsamında zihinsel engelli bireyler, İl Sağlık Müdürlüğü 112 Acil Komuta Kontrol Merkezi’ni ziyaret etti.

Burada 112 görevlileri tarafından zihinsel engelli bireylere acil durumlar ve yapılması gerekenler konusunda eğitim verdi. Ziyaret sonunda 112 ekipleri çeşitli hediyeler verirken, zihinsel engelli bireylerin aileleri, faydalı ve bilgilendirici etkinlik nedeniyle Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e, İl Sağlık Müdürlüğü’ne ve Sosyal Hizmetler Dairesi’ne teşekkür ettiler.

 

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR’DEN ZİHİNSEL ENGELLİ BİREYLERE ACİL DURUM EĞİTİMİ

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!