Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

KONAKLI GENÇLERE ÜNİVERSİTE TERCİH DESTEĞİ  

featured
service

KONAKLI GENÇLERE ÜNİVERSİTE TERCİH DESTEĞİ  

İzmir Konak Belediyesi’nin üniversite tercihi yapacak gençlere ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlayan “Konak Belediyesi Tercih Danışmanlığı Günleri” başladı. Öğrenciler, uzman eğitmenlerin rehberliğinde doğru tercih için destek alacak.

Konak Belediyesi’nin her yıl üniversite tercih döneminde ücretsiz olarak düzenlediği “Konak Belediyesi Tercih Danışmanlığı Günleri” başladı.  Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi’ndeki Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde yapılan danışmanlık hizmetinden, 5 Ağustos Cuma gününe kadar her gün 10.00-18.00 saatleri arasında yararlanılabilecek. Uzman eğitmen ve danışmanların vereceği rehberlik hizmeti ile gençler üniversite hayallerine giden yolda sağlam adımlar atabilecek. Danışmanlar, puan, sıralama, ilgi alanları ve yeteneklerine göre öğrencilere rehber olacak.

ÖĞRENCİ, EĞİTİMCİ VE VELİLER DAVETLİ

28 Temmuz’da ise Gri Koç Gökhan Müftüoğlu gençlerle buluşacak. Gençlerin sosyal medyadan ilgiyle takip ettikleri Gri Koç, “Tercihlerine Dikkat Et” başlıklı seminerinde “Gelecek benden hangi yetkinlikleri istiyor? Dijital çağda hangi meslekler daha ön planda olacak? Tercih yapmalı mı? Bir yıl daha hazırlanmalı mı? Üniversite mi daha önemli, bölüm mü? Üniversiteye gidip orada hazırlanmak mantıklı mı? Tercih listelerinde en çok nelere dikkat etmeliyim? İstemediğim bölüm olsa mecburen yazmalı mıyım?” sorularını gençlerle birlikte yanıtlayacak.

İzmir’deki tüm YKS grubu öğrencileri, eğitimci ve velilerine açık olan etkinlik Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde, 28 Temmuz Perşembe Günü saat 11.00’de başlayacak. 

KONAKLI GENÇLERE ÜNİVERSİTE TERCİH DESTEĞİ   Art’s Magazin Yurt 

KONAKLI GENÇLERE ÜNİVERSİTE TERCİH DESTEĞİ  

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!