TURGUTLU BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULU ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK FARKINDALIK ÇALIŞMASI

featured
service

TURGUTLU BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULU ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK FARKINDALIK ÇALIŞMASI

Turgutlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesindeki Yaz Spor Okulu öğrencileri, sokak hayvanları için önemli bir farkındalık çalışmasına imza attı. Öğrenciler bayram harçlıklarıyla mama alarak can dostlara besleme yaptı.

Turgutlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesindeki Yaz Spor Okulu’nda eğlence ve sporla iç içe bir yaz dönemi geçiren öğrenciler, sokakta yaşayan can dostları unutmadı. Yaz Spor Okulu eğitmenleri tarafından gerçekleştirilen farkındalık çalışmasıyla öğrenciler, bayram harçlıklarından topladıkları parayla patili dostlar için mama aldı. Yaz Spor Okulları öğrencileri aldıkları mamayı ise arkadaşlarıyla birlikte sokak hayvanlarına dağıttı.

Yaz Spor Okulu öğrencilerinin sokak hayvanları için gösterdikleri duyarlılıktan dolayı çok mutlu olduğunu belirten Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Yaz Spor Okulu öğrencilerimiz çok özel bir farkındalık çalışmasını gerçekleştirdi. Biriktirdikleri bayram harçlıklarını hayatı paylaştığımız minik dostlarımızın mama ihtiyacı için kullanan öğrencilerimizin bu duyarlılığı bizleri oldukça mutlu etti. Sokakta yaşan sevimli canlarımızı unutmayarak bu çalışmaya imza atan eğitmenlerimize, öğrencilerimize ve ailelerimize teşekkür ederim” dedi.

 

TURGUTLU BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULU ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK FARKINDALIK ÇALIŞMASI Art’s Magazin Yurt

TURGUTLU BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULU ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK FARKINDALIK ÇALIŞMASI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!