‘HATAY KİTAP GÜNLERİ’ MİNE SÖĞÜT VE BARIŞ İNCE’Yİ AĞIRLADI

service

‘HATAY KİTAP GÜNLERİ’ MİNE SÖĞÜT VE BARIŞ İNCE’Yİ AĞIRLADI

Yazar ve gazeteci Mine Söğüt ile yazar Barış İnce, ‘Hatay Kitap Günleri’nde okurlarıyla buluştu.

EXPO Antakya alanında düzenlenen buluşmada yazarlar, yazın hayatları ve eserleri hakkında okuyucularına bilgi verdi. Gazetecilik ve yazarlık hakkında da deneyimlerini paylaşan Söğüt ve İnce, süreç içerisinde yaşadıklarını kitapseverler ile paylaştı. 

Yazar Mine Söğüt, şunları söyledi:

“Özellikle edebiyat ve bütün sanat alanlarında çok zor zamanların yaşandığı bu dönemlerde şehrin bu kadar güzel bir mekana sahip olması ve burada bu güzel buluşmaların düzenlenmesi çok kıymetli. Çünkü en büyük sorunumuz bir araya gelememek. Bir araya gelip konuştuğumuz, birbirimizi anladığımız ve dinlediğimiz yerlere ihtiyacımız var. Bu buluşmaların yapılabileceği mekanlar açısından böyle rahat, geniş, edebiyata ve sanata kıymet verilen bir yerin yapılması bu şehir için çok kıymetli.”

Hatay Kitap Günleri’nin ve sanattan edebiyata birçok etkinliğin EXPO’da düzenlenmesinin Hataylılar için büyük bir şans olduğunu belirten yazar Barış İnce ise “EXPO alanını gezme fırsatı bulduk. Çok güzel bir alan oluşmuş burada. Aynı zamanda söyleşimiz de çok güzel geçti. Bizler son zamanlarda kitabın okurlara ulaşması için bu tarz etkinliklere ihtiyaç duyuyoruz. Kitap fiyatları çok yükseldi ve yazarla okurun buluşması için pek çok etkinliğe ihtiyaç oluyor. Bu güzel etkinliklerin EXPO’da yapılması çok güzel. Bu güzel söyleşiye katılan herkese çok teşekkür ederim” diye konuştu. 

Söyleşinin tamamlanması ile gazeteci-yazar Mine Söğüt ve Barış İnce kitaplarını imzalayarak, okuyucularıyla fotoğraf çektirdi.

 

‘HATAY KİTAP GÜNLERİ’ MİNE SÖĞÜT VE BARIŞ İNCE’Yİ AĞIRLADI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!