SAMANDAĞ BELEDİYESİ VAKIFLI YOL KAVŞAĞI’NDA ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI

featured
service

SAMANDAĞ BELEDİYESİ VAKIFLI YOL KAVŞAĞI’NDA ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI

Samandağ Belediyesi, Vakıflı ve Hıdırbey Mahalleleri ile ilçe merkezini bağlayan Vakıflı Yol Kavşağı’nda çalışmaları tamamladı. Kavşak, yurttaşın kullanımına açıldı. 

Belediye ekiplerince, kavşakta yolu işgal eden duvar ve yapılar kaldırıldıktan sonra, tesviye ve zemin düzenleme çalışmalarının da tamamlanmasıyla, beton asfalt serim çalışması yapıldı. 

Samandağ Belediye Başkanı Refik Eryılmaz, çalışmalara ilişkin şöyle konuştu:

“Şu anda Samandağ tarihi bir ana daha tanıklık ediyor. Samandağ’ın o geri kalmış köy görüntüsünden kurtulması için seçildiğimiz günden bugüne yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Bu çalışmalardan birini de şu anda Samandağ’ın en işlek kavşaklarından biri olan Hıdırbey-Vakıflı yol çatısında gerçekleştiriyoruz. Bir tarafta yol genişletmesi yaparken, öbür tarafta da asfalt çalışmalarımız devam ediyor. Burası trafik yoğunluğu açısından her zaman sıkıntılı olan bir kavşak noktasıydı. Daha önce yapılan çalışmalar tamamen baştan savma, göz boyama amaçlı yapılan çalışmalardı. Sorunları gidermeyi bırakın yeni sorunlar yaratıyordu. Biz burada kökten bir çözüm yoluna girdik ve burada yola tecavüzlü olan bütün duvarları ve çatıları yıkarak burada yeni bir bulvar, yeni bir kavşak noktası kazandırdık. Samandağ halkımıza hayırlı ve uğurlu olsun.” 

SAMANDAĞ BELEDİYESİ VAKIFLI YOL KAVŞAĞI’NDA ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI
Hemen Abone Olun, İlk Sizin Haberiniz Olsun!

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!