AYDEM YENİLENEBİLİR ENERJİ’YE ULUSLARARASI İŞ GÜVENLİĞİ ÜSTÜN BAŞARI ÖDÜLÜ

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AYDEM YENİLENEBİLİR ENERJİ’YE ULUSLARARASI İŞ GÜVENLİĞİ ÜSTÜN BAŞARI ÖDÜLÜ

Aydem Yenilenebilir Enerji, iş sağlığı ve güvenliği kurumlarından British Safety Council’nin düzenlediği Uluslararası İş Güvenliği Ödülleri’nde, ‘Üstün Başarı Ödülü’ aldı.

Aydem Yenilenebilir Enerji, iş sağlığı ve güvenliği kurumlarından İngiltere merkezli British Safety Council’ın, Londra’da bu yıl 65’incisi düzenlediği Uluslararası İş Güvenliği Ödülleri’nde ‘Üstün Başarı Ödülü’ aldı.

TÜRKİYE’DEN BU ÖDÜLÜ ALAN İLK ŞİRKET OLDU

Türkiye’den 250’yi aşkın şirketin katıldığı Uluslararası İş Güvenliği Ödül değerlendirmesinde 51 puan ile derece elde eden şirket Türkiye’de enerji sektöründe ‘Üstün Başarı’ ödülü alan tek şirket oldu.

CEM ÇELEBİ: ‘ÖNCE İNSAN MOTTOSUYLA HAREKET EDİYORUZ’

Londra’da düzenlenen törende, şirket adına ödül, Aydem Enerji SEÇ ve Sürdürülebilirlik Grup Direktörü Cem Çelebi’ye takdim edildi. Çelebi, şunları dile getirdi:

“Sürdürülebilir ve güvenli bir gelecek için, ‘önce insan’ mottosuyla hareket ediyor, faaliyetlerimizin sağlık, emniyet ve refah kriterlerine uygun olarak hayata geçmesi için çalışmalarımıza odaklanıyoruz. Çalışanlarımızın güvenliği ve sağlığı için riskleri minimize etmeyi hedefleyen bir yaklaşımla ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi’ni uyguluyoruz. Bu bakış açımız ve beraberindeki faaliyetlerimizle ilk kez katıldığımız British Safety Council’ın Uluslararası İş Güvenliği Ödülleri’nde ‘Üstün Başarı’ ödülü aldığımız için son derece gururluyuz. Bu alandaki başarılarımızın devam etmesi adına ekip olarak daha da gayret göstereceğiz.”

Art’s Magazin  Bülten

AYDEM YENİLENEBİLİR ENERJİ’YE ULUSLARARASI İŞ GÜVENLİĞİ ÜSTÜN BAŞARI ÖDÜLÜ

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!