BELEDİYE BAŞKANI ATABAY: “DİDİM’İ EMITT FUARINDA EN İYİ ŞEKİLDE TANITACAĞIZ”

featured
service

BELEDİYE BAŞKANI ATABAY: “DİDİM’İ EMITT FUARINDA EN İYİ ŞEKİLDE TANITACAĞIZ”

Didim Belediyesi, 26. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) yer almak için gün sayıyor.

Dünyanın en büyük 5 turizm fuarı arasında yer alan, her yıl binlerce sektör profesyonelinin ve dünyanın dört bir yanından gelen seyahat şirketlerinin katıldığı Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), kapılarını 26. kez açmak için hazırlanıyor.

8- 11 Şubat 2023 tarihleri arasında İstanbul Beylikdüzü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek fuara, Didim Turizm Altyapı Hizmet Birliği (DİTAB) öncülüğünde katılan Didim Belediyesi hazırlıklarını tamamladı.

Fuarda kurulacak Didim standında Didim Belediyesi, Didim Ticaret Odası, Sivil Toplum Kuruluşları, dernekler, oteller ve turizmciler, Didim’in tanıtımını gerçekleştirilecek. 

Bu yıl 26’ncısı düzenlenecek fuarda Didim’i tanıtacaklarını belirten Didim Belediye Başkanı A.Deniz Atabay, “Dünya turizm profesyonelleri ve sektör temsilcilerinin ağırlanacağı Emitt Fuarı’nda, doğası, havası, denizi, tarihi ile önemli turizm kentleri arasında yer alan Didim’i en iyi şekilde tanıtma gayreti göstereceğiz. Fuar için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Fuar alanında kuracağımız Didim standımızda 08 Şubat Çarşamba günü saat 14.00’te gerçekleştirecek olduğumuz açılış kokteylimize herkesi bekliyoruz” dedi.

Art’s Magazin  Yurt

BELEDİYE BAŞKANI ATABAY: “DİDİM’İ EMITT FUARINDA EN İYİ ŞEKİLDE TANITACAĞIZ”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!