Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın

BEYLİKDÜZÜ, NAZIM HİKMET VE UĞUR MUMCU’YU ANACAK

featured
service

BEYLİKDÜZÜ, NAZIM HİKMET VE UĞUR MUMCU’YU ANACAK

Beylikdüzü Belediyesi, ‘30. Adalet ve Demokrasi Haftası’ kapsamında bir dizi etkinlik düzenliyor. Usta şair Nazım Hikmet ile gazeteci-yazar Uğur Mumcu’nun anılacağı etkinlikler, bugün Nebil Özgentürk’ün yönettiği ‘Nazım Aramızda’ isimli belgesel gösterimi ve söyleşi programıyla başlayacak.

‘30. Adalet ve Demokrasi Haftası’ etkinlikleri kapsamında ilk olarak 23 Ocak Pazartesi (bugün), Nebil Özgentürk’ün yönettiği ‘Nazım Aramızda’ isimli belgesel gösterimi ve söyleşi programı gerçekleşecek. Etkinlik, Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi (BAKSM) Beylikdüzü Sahnesi’nde saat 19.00’da başlayacak. 24 Ocak Salı günü (yarın) ise saat 19.45’te, BAKSM giriş katındaki fuaye alanında, ‘Uğur’lu Türküler’ isimli şiir ve müzik dinletisi düzenlenecek. Dinleti öncesi, usta gazeteciliğiyle Türkiye tarihine adını yazdıran Uğur Mumcu’nun haberlerinden oluşan bir video gösterilecek. 

PROGRAMLAR HAFTA BOYUNCA DEVAM EDECEK

Etkinlikler 26 Ocak Perşembe günü saat 20.00’de CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ile gazeteci ve yazar Murat Ağırel’in katılımıyla yapılacak ‘Vurulduk Ey Halkım, Unutma Bizi’ isimli söyleşiyle devam edecek. BAKSM Beylikdüzü Sahnesi’ndeki söyleşide Uğur Mumcu ve gazetecilik tarihine bıraktığı iz üzerine konuşulacak. Haftanın son etkinliği ise Rutkay Aziz ve Dolunay Soysert’in katılacağı ‘Nazım’ı Anlamak’ isimli söyleşi olacak. Etkinlik saat 17.00’de BAKSM giriş katta bulunan fuaye alanında başlayacak. 

Art’s Magazin  Yurt

BEYLİKDÜZÜ, NAZIM HİKMET VE UĞUR MUMCU’YU ANACAK

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!