Şimdi SEO İçin Bir Profesyonelle Çalışın
featured

DEPREM BÖLGESİNDEKİ İZLENİMLER, ESENYURT’TA MASAYA YATIRILDI

service

DEPREM BÖLGESİNDEKİ İZLENİMLER, ESENYURT’TA MASAYA YATIRILDI

Esenyurt Belediyesi olası deprem ve afetlere yönelik hazırlık çalışmalarını sürdürüyor. Belediye bünyesindeki birçok müdürlüğün bir araya geldiği toplantıda, deprem bölgesinde elde edinilen izlenimler masaya yatırıldı. Toplantıda, hazırlığı süren Deprem Çalıştayı’na ilişkin fikir alışverişi de yapıldı.

Esenyurt Belediyesi Afet Koordinasyon Merkezi’nin (AKOM) öncülüğünde gerçekleşen toplantıya, deprem bölgesine giderek incelemelerde bulunan Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü, Yapı Kontrol Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü personeli katıldı. Deprem bölgesinde elde edilen izlenimlerin masaya yatırıldığı toplantıda, depremin ilk günü Hatay’a giderek arama kurtarma çalışmalarına katılan Esenyurt Belediyesi Arama Kurtarma Ekibi (ESAK) Amiri Zekeriya Coşkun da yer aldı. 58 insanı enkaz altından kurtaran ESAK ekibine öncülük eden Zekeriya Coşkun, Hatay’daki izlenimlerini ve deneyimlerini paylaştı.

DEPREM ÇALIŞTAYI DÜZENLENECEK

İlçeyi olası deprem ve afetlere karşı hazır duruma getirmek için çalışmalarını sürdüren Esenyurt Belediyesi, kentteki kamu kurumlarının temsilcileri, sivil toplum örgütleri ve uzmanların katılımı ile Deprem Çalıştayı düzenleyecek. AKOM’da gerçekleşen toplantıdan elde edilen sonuçlar, gerçekleşecek olan bu çalıştayda kamuoyu ile de paylaşılacak.

 

Art’s Magazin  Yurt

DEPREM BÖLGESİNDEKİ İZLENİMLER, ESENYURT’TA MASAYA YATIRILDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Arts Magazin ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!